Literatura
Creative Talks 2023: Gabi Drzewiecka, Mery Spolsky

Creative Talks 2023: Gabi Drzewiecka, Mery Spolsky

  • 2023-02-24
  • Kino Nowe Horyzonty, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 24.

fot. Natalia Piekut

Opis

Creative Talks driven by Porsche Centrum Wrocław to inspirujące spotkania, w czasie których łączymy kinematografię, rozmowę z wyjątkowymi gośćmi i muzyczny chillout.

W czasie pierwszego spotkania, „Dekalog mężczyzny” poruszyliśmy temat męskości we współczesnym świecie, a w czasie rozmowy o „Niecodziennej codzienności” omawialiśmy temat poszukiwania inspiracji do bycia kreatywnym i znajdowania balansu w codzienności.

Tym razem tematem spotkanie będzie dążenie do perfekcji i rozważania o konsekwencjach bycia nieperfekcyjnym w różnych obszarach życia.

ip

Polecamy
Ostatnio dodane
Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.