Literatura
29. Wrocławskie Targi Dobrych Książek

29. Wrocławskie Targi Dobrych Książek

  • 2021-12-05
  • wstęp wolny
  • Hala Stulecia (Hala Ludowa), Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 53.

fot. Krzysztof Zatycki

Opis

Po roku przerwy spowodowanej pandemią i lockdownem Wrocławskie Targi Dobrych Książek wróciły do Hali Stulecia! Tradycyjnie odbyły się tuż przed mikołajkami (od 2 do 5 grudnia), więc można było wybrać wyjątkowe prezenty pod choinkę. Nie zabrakło spotkań literackich, była także okazja, by zdobyć autografy pisarek i pisarzy. Gośćmi targów byli m.in. autorki i autorzy nagrodzeni w tym roku najważniejszymi w kraju nagrodami literackimi. Ponownie – już po raz trzeci – Wrocławskim Targom Dobrych Książek towarzyszyły Targi Wszystkiego Dobrego, na których można było kupić unikatowe produkty rękodzielnicze z zakresu sztuki, mody i designu.

Organizator: Wrocławski Dom Literatury

ip

Polecamy
Ostatnio dodane
Wrocławski abecadlik
"Wrocławski abecadlik" za darmo dla dzieci z Ukrainy Wrocław

Książka ma być prezentem dla dzieci z Ukrainy, które z powodu wojny mieszkają obecnie w Polsce.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.