Literatura
29. Wrocławskie Targi Dobrych Książek

29. Wrocławskie Targi Dobrych Książek

  • 2021-12-02, do 2021-12-05
  • wstęp wolny
  • Hala Stulecia (Hala Ludowa), Wrocław

Opis

Po roku przerwy spowodowanej pandemią i lockdownem Wrocławskie Targi Dobrych Książek wracają do Hali Stulecia! Tradycyjnie odbędą się tuż przed mikołajkami (od 2 do 5 grudnia), więc będzie można wybrać wyjątkowe prezenty pod choinkę. Nie zabraknie spotkań literackich, będzie także okazja, by zdobyć autografy pisarek i pisarzy. Gośćmi targów będą m.in. autorki i autorzy nagrodzeni w tym roku najważniejszymi w kraju nagrodami literackimi. Ponownie – już po raz trzeci – Wrocławskim Targom Dobrych Książek będą towarzyszyć Targi Wszystkiego Dobrego, na których znajdziemy unikatowe produkty rękodzielnicze z zakresu sztuki, mody i designu.

Organizator: Wrocławski Dom Literatury

29. Wrocławskie Targi Dobrych Książek objęte zostały Honorowy patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy

Patronat medialny: Gazeta Wyborcza, Książki Magazyn do czytania, TVP3 Wrocław, Radio Wrocław, Radio RAM, Radio Wrocław Kultura, Wrocław.pl, Pik.wroclaw.pl, Rynek-ksiazki.pl, Biblioteka Analiz, Książki Magazyn Literacki, Booklips.pl, DlaStudenta.pl, Wydawca.com.pl.

Fundatorem Nagrody Edytorskiej Pióro Fredry i Nagrody Edytorskie Dobre Strony jest Fundacja KGHM Polska Miedź.

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziesz TUTAJ>>

Ostatnio dodane
"Glossy" - historia jednego z najpopularniejszych magazynów modowych na świecie

Już niedługo premiera książki, dzięki której poznamy historię popularnego od 130 lat czasopisma "Vogue"

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.