logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Wrocław

Jesteś tutaj:
 
Logo

Tani Opał Sp. z o.o.
O firmie

Tani Opał to lider rynku europejskiego w produkcji oraz pakowaniu paliw stałych. Spółka pojawiła się na rynku w 2011 roku, błyskawicznie stając się pionierem w swej branży. Sukces zawdzięcza stosowaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz ciągłych badaniach, gwarantujących znakomitą jakość produktów. Najnowocześniejsze w Europie linie produkcyjne, wykwalifikowani pracownicy dla których praca jest misją, a przede wszystkim cel, a więc dbałość i służenie klientom pozwalają wierzyć, że sukces osiągany przez markę jest sprawiedliwym następstwem podstaw na jakich oparta jest misja firmy.

 

Tani Opał - "Wiodący producent domowego ciepła"

Najważniejszym założeniem marki Tani Opał jest zapewnienie wygody oraz bezpieczeństwa swoim klientom. Każdy pracownik firmy, a także wszystkie rozwiązania technologiczne i informatyczne mają służyć osobom, które zdecydowały się zaufać firmie. Nigdy nie zawiedziemy naszych klientów i nie zostawimy ich w potrzebie, dostarczając produkty zawsze na czas, przez godne zaufania firmy kurierskie. Składanie zamówień nigdy nie było tak proste, a produkty nigdy tak dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z nas. Wierzymy, że zapewniając ciepło i rozwiązując problemy klientów, dajemy więcej niż tylko zawartość opakowań naszych produktów.

 

Zaufali nam najwięksi

Produkty marki Tani Opał dostępne są w marketach Castorama, a także innych największych sieciach handlowych na terenie całej Polski oraz Europy. Zamówienia składać można także w sklepie internetowym, gwarantującym szybkie i bezpieczne zakupy online.

Tani opał opinie

Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama