logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Wrocław

Jesteś tutaj:
 
Logo

Studio Ruchu Klub Tańca Malwiny Pietrzyk-Nowak

Klub Tańca Malwiny Pietrzyk zaprasza !O firmie

Szkoła Tańca Malwiny Pietrzyk zaprasza na kursy tańca towarzyskiego przeznaczone zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Oprócz tańca towarzyskiego prowadzimy również kursy tańca użytkowego, w czasie których nauczysz się tańczyć m.in. 2 na 1, discosamba, 2 na 2. Nie musisz mieć drugie połówki żeby tańczyć. Skorzystaj z zajęć tańca solo i daj się porwać gorącym rytmom.

Jeżeli w najbliższym czasie zamierzasz wejść w związek małżeński i planujesz zatańczyć na weselu swój wymarzony pierwszy taniec pomożemy Ci go przygotować. Indywidualne lekcje tańca pozwolą stworzyć niezapomnianą choreografię.

W naszej szkole możesz również poćwiczyć na kameralnej siłowni, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera. Nasi instruktorzy zadbają, aby twój trening był wykonany poprawnie technicznie i możliwie najbardziej efektywny. Po wysiłku zregeneruj się i skorzystaj z odnowy biologicznej w saunie infrared. Złap swoją chwilę relaksu.

Szkoła tańca Malwiny Pietrzyk, w porozumieniu z Akademią Wyhowania Fizycznego we Wrocławiu, prowadzi również szkolenia oraz kursy instruktorskie:


Serdecznie zapraszamy.


Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama