logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Wrocław

Jesteś tutaj:
 
Logo

Ski4You Sklep Narciarski
O firmie

Specjalna oferta dla amatorów białego szaleństwa! Studenci, którzy przyjdą do sklepu narciarskiego ski4you przy ul. Kołłątaja 27/28 we Wrocławiu, otrzymają 5% zniżki na markowy sprzęt narciarski i snowboardowy!

W naszej ofercie również ROWERY WROCŁAW

 
W ski4you znajdziemy najnowszy sprzęt wszystkich czołowych producentów na świecie - m. in. Volkl, Atomic czy Head. - Dzięki naszym dobrym kontaktom w krajach alpejskich możemy zaoferować naszym klientom towar najlepszej jakości w najniższych w Polsce cenach, oraz profesjonalne doradztwo w wyborze sprzętu - szczyci się Tomasz Szkudlarek współwłaściciel sklepu i zarazem instruktor z dziesięcioletnim stażem.

 
Osoby dysponującym jeszcze mniejszym budżetem mogą również kupić modele używane. Aby ułatwić klientom dokonanie wyboru ski4you daje im do dyspozycji całe mnóstwo nart i desek testowych, które mogą wypróbować, zanim zdecydują się na zakup konkretnego modelu.

 
Oprócz sprzedaży ski4you zajmuje się również wypożyczaniem, serwisowaniem sprzętu oraz organizacją wyjazdów do krajów alpejskich.

 
Sklep narciarski ski4you mieści się na ul. Kołłątaja 27/28 we Wrocławiu. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.ski4you.pl

 
 
Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama