logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Wrocław

Jesteś tutaj:
 
Logo

SOFA Chillout Room

Branże: Kluby fitnessO firmie

Witamy w świecie SOFA Chillout Room...

Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy? SOFA to nie klub, knajpa ani sklep meblowy... Nie jesteśmy też ZWYKŁYM fitness klubem... SOFA to miejsce w którym oprócz troski o Twoje ciało, dbamy o Twoje lepsze samopoczucie. Pragniemy, aby każdy kto do nas trafi, pozostał z nami jak najdłużej i u nas odnalazł kawałek własnego nieba- relaks, chillout, świetne samopoczucie ,a przede wszystkim świetny trening prowadzony przez pełnych energii i radości trenerów. Nasi instruktorzy oprócz fantastycznej pasji posiadają wiedzę i umiejętności, które sprawią, że pozytywna energia towarzyszyć Wam będzie na co dzień, a Wasze ciało....hmmm nigdy nie wyglądało zdrowiej i piękniej.

SOFA Chillout Room to miejsce, które powstało z wielkiej przyjaźni i wielu zbiegów okoliczności. Mieści się w pięknej, klimatycznej kamienicy. Na dwóch salach można wzmacniać, rozciągać, skakać, stepować, tańczyć i ćwiczyć. Nie ma takiej formy ruchu, której u nas nie znajdziecie. Total body condition, step,piłki-to najbardziej popularne formy zajęć, oprócz nich zajęcia mentalne: pilates, joga, body art, mental body; taneczne: salsa, cubana, sexi aerobik, hip hop na obcasach i nowości, które znajdziecie tylko u nas:

PORTDEBRAS- Chill out music, płynne ruchy, piękna, prosta i elegancka choreografia. To trening posturalny,wzmocnienie,elastyczność, taniec i balet w jednym.Trening WSZYSTKICH mięśni,wzmocnienie i rozciągnięcie mięśni pleców,poprawa koordynacji i równowaga. Relaks i głębokie odprężenie

SOCCERSISE-trening rodem z futbolu amerykańskiego: miliony przysiadów, brzuszków, bieg, pompki i do tego trener z gwizdkiem...intensywny trening i świetna zabawaFLOW TONIC-program ćwiczeń łączący trening siły z płynnym ruchem ciała. Świetna forma jako technika pracy z ciałem z wykorzystaniem ćwiczeń wytrzymałościowych i równoważnych.

INDOOR WALKING- zapamiętajcie tę nazwę, ponieważ w 2011r. będzie to najpopularniejszy trening grupowy na świecie. Mówi się, że to następca treningu Indoor Cycling-na rowerach stacjonarnych. Co się robi na takim treningu... Idzie, idzie, idzie, a w trakcie chodzenia biegnie, robi przysiady, wzmacnia górną partię ciała...jak to możliwe? Indoor Walking, to trening na bieżniach, trening spalający tkankę tłuszczową tak intensywnie jak dotąd żaden inny. Miliony spalonych kalorii, setki litrów potu wylane... kosztem pięknych nóg, zgrabnych pośladków, talii osy i zero bólów kręgosłupa.

Taka właśnie jest SOFA Chillout Room- niezwykłe miejsce, łączące w sobie klimat ciepła, przytulności, odpoczynku z energią i radością samego treningu. Nie tylko samym wysiłkiem człowiek żyje, SOFA to też jedyny w swoim rodzaju COFFEE LOUNGE- pyszna kawa, miłe towarzystwo...

Jest SOFA jest CHILLOUT

Takie właśnie powstaje studio, które dla Was tworzymy. Już od lutego przeniesiemy Was w najbardziej profesjonalne, a przy tym niesamowicie klimatyczne studio ruchu we Wrocławiu.

A jeśli chcesz zaprzyjaźnić się z nami już dziś, to póki remont trwa- zapraszamy na zajęcia wg grafiku... W tym samym miejscu, na II piętrze z radością na Was czekamy!
Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama