logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Wrocław

Jesteś tutaj:
 
Logo

Ośrodek Szkolenia Kierowców Wolski & Gliga
O firmie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej. Profesjonalne podejście do uczniów, sprawdzony tryb nauczania, zaangażowanie instruktorów to cechy, które wyróżniają nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców.

Oferujemy dwutygodniowe szkolenia teoretyczne, składające się z 8 spotkań (po 4 spotkania w tygodniu). Zajęcia teoretyczne obejmują 30 godzin lekcyjnych. W programie szkolenia teoretycznego 4-godz. zajęcia z udzielania pierwszej pomocy wraz z ćwiczeniami prowadzone przez profesjonalistów z tej dziedziny - Grupę Ratmed S.C.(http://www.gruparatmed.pl).


Szkolenie praktyczne rozpoczyna się po zaliczeniu egzaminu wewnętrznego z teorii. Jeździmy codziennie od rana do godzin wieczornych, a nasi kursanci mają zawsze możliwość ustalenia grafiku jazd z instruktorami. Wszystko po to, aby jak najlepiej dostosować się do wymagań naszych kursantów.

Szkolenie praktyczne na kat. B przeprowadzane jest na identycznych samochodach, na jakich później odbywa się egzamin w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (http://www.word.wroc.pl). Do nauki używamy samochodów: Fiat Panda i Fiat Punto. Szkolenie praktyczne na kat. A i A1 przeprowadzane jest na motorach marki Yamaha, posiadamy dwa modele TW 125 i YBR 125.

Każdy uczeń ma możliwość wyboru samochodu oraz instruktora, z którym chce odbywać szkolenie. Nasz młody zespół sprawi, że nauka upłynie szybko i w miłej atmosferze.

Zajęcia z manewrów odbywają się na naszym placu manewrowym, znajdującym się na rogu ulic Swobodnej i Zielińskiego na terenie Centrum Kształcenia Ustawicznego. Plac jest doskonale przygotowany do wykonywania manewrów wymaganych na egzaminie państwowym.

Dlaczego WARTO wybrać naszą szkołę?
Dogodna lokalizacja. Większość zajęć praktycznych przeprowadzana jest w okolicach ul. Ziębickiej ( na trasach egzaminacyjnych ). Niewielka odległość zarówno do miejsc egzaminacyjnych, jak również do placu manewrowego, bardzo dobry dojazd fragmentem obwodnicy śródmiejskiej sprawiają, że podczas zajęć praktycznych jeździsz, a nie stoisz w korkach.

Co sprawia, że jesteśmy NAJLEPSI we Wrocławiu?
Poza argumentami czysto edukacyjnymi, u nas oszczędzisz pieniądze! Zapłacisz tylko za kurs. Większość naszych uczniów egzamin teoretyczny i praktyczny zdaje za pierwszym razem! Oszczędzasz na opłacie egzaminacyjnej, dodatkowych jazdach, a przede wszystkim oszczędzasz własne nerwy. Nie wierzysz? Sprawdź nas!
Poza tym naszym atutem jest bezstresowe szkolenie, a tego nie oferuje nikt inny. Zapraszamy do nas!

Masz jakieś pytania? Chcesz zapisać się na kurs?

Wykręć nasz numer telefonu, napisz e-mail lub zajrzyj do naszego biura przy ul. Kruczej 49 (róg ulic Kruczej i Jemiołowej). Biuro przy ulicy Kruczej 49 znajduje się w budynku VII L.O. (na budynku szkoły znajdują się strzałki informacyjne wskazujące drogę do biura), czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00


Serdecznie zapraszamy!

 

Skontaktuj się z nami:

 

Rafał Wolski: tel. 509 446 984
Marcin Gliga: tel. 501 650 131

Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama