Policealne Studium "Oświata", Wrocław

Adres: Kolejowa 36, 53-508 Wrocław

O szkole

POLICEALNE STUDIUM OŚWIATA

ul. Kolejowa 36, 53-508 Wrocław
tel. 71-343-77-77
policealne@oswiata.wroc.pl
www.oswiata.wroc.pl

Jeśli chcesz zdobyć zawód poszukiwany na rynku pracy, jeśli zależy Ci, by maksymalnie połączyć teorię z praktyką, a przy tym uczyć się od najlepszych, wybierz naukę w Policealnym Studium Oświata. Już od 1992 roku rozwijamy się dla Ciebie, nieustannie poszerzamy naszą ofertę, zatrudniamy doświadczonych fachowców – praktyków, unowocześniamy nasze pracownie.      

    
Nauka w policealnym studium daje Ci możliwość szybkiego zdobycia nowego zawodu niezależnie od tego ile masz lat i jakie jest Twoje wykształcenie. Jesteśmy przekonani, że na naukę nigdy nie jest za późno. Nasze studium z powodzeniem kończą osoby w bardzo różnym wieku.  Wiemy, że życie pisze czasem nieprzewidziane scenariusze, a dzisiejszy świat wymaga bycia elastycznym i otwartym.             

Śledzimy losy naszych absolwentów i wiemy, że dla wielu z nich ukończenie studium okazało się punktem zwrotnym w życiu. Znaleźli wymarzone prace, otworzyli własne firmy i realizują swoje pasje. Dziś do tego grona chcemy zaprosić również Ciebie.              

Zajęcia w studium prowadzone są w weekendy, możesz więc dołączyć do nas nawet jeśli pracujesz lub studiujesz. 

Pracujemy w oparciu o podstawę programową MEN, nasi słuchacze od lat cieszą się wysokimi wynikami na egzaminach zawodowych, ale przede wszystkim rzetelnym przygotowaniem do podjęcia pracy zawodowej.  Nie musisz wierzyć nam na słowo, sprawdź na stronach OKE, odwiedź nas w trakcie zjazdów i przekonaj się sam.         

Proponujemy Ci naukę na bezpłatnych kierunkach dwuletnich i rocznych, kończących się egzaminem państwowym i otrzymaniem dyplomu technika, a także na płatnych kierunkach rocznych nadających tytuł specjalisty w zawodzie. 

Jak zostać naszym słuchaczem?              
Przynieś do nas świadectwo ukończenia szkoły średniej, kserokopię dowodu i dwa zdjęcia legitymacyjne. Na miejscu dostaniesz skierowanie do lekarza medycyny pracy, po dostarczeniu zaświadczenia lekarskiego Twoje dokumenty będą kompletne.      
Zapewnij sobie miejsce w grupie już dziś wysyłając do nas kwestionariusz, który znajdziesz na naszej stronie internetowej.  
               
Nasze kierunki:              
Bezpłatne
Technik informatyk      
Technik usług kosmetycznych 
Technik rachunkowości              
Technik administracji  
Technik weterynarii     
Technik BHP     
Florysta              
Asystent osoby niepełnosprawnej       
Opiekunka środowiskowa         
Opiekun osoby starszej

 

Płatne
Opiekunka dziecięca    
Organizacja reklamy     
Wizaż   
Dietetyka          
Organizator obsługi turystycznej           
Terapia zajęciowa

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Szkoły policealne w mieście