Akademia Feng Shui Studium Psychologii Przestrzeni we Wrocławiu, Wrocław

Adres: Starograniczna 28, 54-237 Wrocław

O szkole

Akademia Feng Shui we Wrocławiu - Studium Psychologii Przestrzeni wg Feng Shui we Wrocławiu


Jedyna tego typu dwuletnią szkołą w Europie, która działa nieprzerwanie  od 1996 roku.

 

Studium Psychologii Przestrzeni jest szkołą prywatną, policealną, prowadzoną od roku 1996 przez Stowarzyszenie Działań Ekologicznych we Wrocławiu i zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty (drugą placówką prowadzona przez Stowarzyszenie jest Studium Edukacji Ekologicznej).

 

Studium powstało z inicjatywy prof. dr hab. Zbigniewa Królickiego autora wielu publikacji na temat zasad Feng Shui, numerologii chińskiej i radiestezji. Skupiła w gronie pedagogicznym wielu specjalistów i pasjonatów kultury Chińskiej, którzy z pasją chcą przekazywać i propagować wiedzę z dziedziny aranżacji przestrzeni i zasad życia zgodnego z harmonią natury.

 

W toku kilkunastoletnich doświadczeń zostały wypracowane proste i skuteczne metody dydaktyczne pozwalające słuchaczom skutecznie i z przyjemnością poznawać tajniki wiedzy na temat medycyny Chińskiej i filozofii oraz zasad Feng Shui i aranżacji przestrzeni. Studium współpracowało między innymi z Howardem Choy’em w zakresie Wędrującej Gwiazdy i Psychologii Przestrzeni i Mistrzem Ken Lai’em w dziedzinie Czterech Filarów Przeznaczenia.

 

Wypracowaliśmy atrakcyjny program nauczania w systemie zaocznym, korespondencyjnym oraz nowoczesną metodę nauczania przez komputer E learning.

 

Absolwenci Studium, skupieni w Ogólnopolskim Gronie Konsultantów Feng Shui, wykonują usługi
w zakresie ekspertyz Feng Shui, uczestniczą w wykładach i prelekcjach na terenie całego kraju.

 

Dzięki naszym działaniom sztuka feng shui stała się dziedziną popularną i znaną, pomagając innym
w codziennym życiu, w tworzeniu harmonijnego i przyjaznego środowiska.

 

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Szkoły policealne w mieście