Wiadomości - Artykuły

Pysznie w stołówce PWr

2006-10-12 14:47:57 | Wrocław | artykuł sponsorowany

 Od dwóch lat Stołówka Politechniki Wrocławskiej gości studentów wszystkich uczelni. Przyciąga ich bogate menu i nadwyraz smaczne jedzenie.

Jednak nie są to jedyne atuty tej stołówki. Jednym z ważniejszych jest cena posiłków, bowiem studenci od początku świata na nadmiar środków finansowych nie narzekali. Dlatego cena 6,50 zł za obiad przy wykupieniu co najmniej 20 pełnych posiłków (zupa, drugie danie, kompot) jest tak atrakcyjna dla wrocławskich żaków. Równie interesująco przedstawia się koszt pojedynczego obiadu - 8,50 zł to jak na warunki naszego miasta naprawdę niewiele.

To nie jedyne pozycje cennika. Przy abonamencie zawierającym od 5 do 14 obiadów za każdy zapłacimy 7,50 zł. Widać więc, że stołówka próbuje zaspokoić pragnienia bardzo wybrednych z natury studentów. Różne opcje abonamentowe pozwalają na najlepsze dopasownei oferty do własnych potrzeb. Ponadto obiady nie są przypisane do osób, ani dni, co pozwala na pełną swobodę przy korzystniu z usług stołówki.

Jej menu codziennie proponuje studentom 7 zestawów obiadowych w różnych konfiguracjach, a także dwie zupy do wyboru. Kompozycja obiadu nie nastręcza zatem żadnych trudności - wszystko jest jasne i przerzyste. Dodatkowo jedzenie jest bardzo smaczne. Student nie potrzebuje niczego więcej!


Stołówka Akademicka
ul. Smoluchowskiego 29
50-370 Wrocław 
czynna 7 dni w tygodniu:
pn - pt, w godz. 12.00 - 17.30
w niedziele od 11.00 - 16.00


 

 

Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
 • najlepsze zarcie [0]
  duduś
  2009-10-22 21:48:36
  W ZYCIU NIE JADŁEM WIEKSZEGO WYPASU JAKI DAJA W H4 (JEZYKOWY) NA DOLE. WIDZEIALEM, ZE ZMIENIL SIE SKLAD, ALE ZEBY ZARCIE TAK POPRAWIC. NIGDY NIE MYSLALEM, ZE POWIEM, ZE KTOS GOTUJE LEPIEJ OD MOJEJ MAMUSI, ALE TEN SCHABOWY NA POL TALERZA MNIE TAK ZMECZYL, ZE W BANANEM NA RYJU PRZEZ CALY DZIEN CHODZILEM. CZUC, ZE SWIEZE W SMAKU I ZAPACHU, WSZYSTKO ROBIONE NA MIEJSCU, DOMOWE PAPU, A NIE JAKIES PAPKI Z MIKROFALI. ZA SCHABOWEGO Z ZIEMNIAKAMI I JAKAS ZIELENINA DALEM 12 ZL ;) NAWET NIE DALEM RADY ZMECZYC DO KONCA. INNI ZACHWALALI ZUPY !!! CHYBA Z 5 ROZNYCH I WSZYSTKO ROBIONE NA MIEJSCU. NAPRAWDE POLECAM WSZYSTKIM. JUTRO LECE NA 3 PODSMAZONE NALESNICZKI Z SEREM CHYBA ZA 6ZL :) MASAKRA JAKAS. P O L E C A M P O L E C A M P O L E C A M P O L E C A M
 • To nieprawda [0]
  ss
  2009-01-02 00:39:05
  Jakość oferowana przez tą stołówkę jest bardzo niska. Bardziej opłaca się zjeść obiad w jednym z barów na terenie kampusu, gdzie ZA TĄ SAMĄ CENĘ oferowane są o wiele smaczniejsze posiłki. Stołówkę należy jak najszybciej sprywatyzować, wtedy na pewno obiady będą lepsze.
Zobacz także
babcia i dziadek
7 pomysłów na prezenty dla babci i dziadka

Sprawdź, co kupić z okazji ich święta!

Silne wiatry spowodowaÅ‚y wiele szkÃłd w paÅ„stwach europejskich.
Orkan Fryderyka szalał nad Europą

Silne wiatry spowodowały wiele szkód w państwach europejskich.

policjant
Więcej policjantów w terenie. To nadal atrakcyjny zawód

Funkcjonariuszy będzie więcej i będą bliżej obywateli.

Polecamy
Wszystko o biletach czasowych
Wszystko o biletach czasowych Wrocław

1 kwietnia – wzorem innym polskich miast – Wrocław wprowadza bilety czasowe. Zobacz wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć.

Ostatnio dodane
babcia i dziadek
7 pomysłów na prezenty dla babci i dziadka

Sprawdź, co kupić z okazji ich święta!

Silne wiatry spowodowaÅ‚y wiele szkÃłd w paÅ„stwach europejskich.
Orkan Fryderyka szalał nad Europą

Silne wiatry spowodowały wiele szkód w państwach europejskich.

BazarKredytowy.pl