Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Sięgając do korzeni kultury szkockiej i wykorzystując zdobytą podczas wypraw badawczych wiedzę na temat muzyki celtyckiej, technik wykonawczych oraz istoty tradycji przekazu ustnego, reżyser Grzegorz Bral stworzył całkowicie nowatorskie wydarzenie muzyczne. Do pracy zaprosił wybitną wokalistkę jazzową Annę Marię Jopek oraz kompozytorów Macieja Rychłego i Jean–Claude’a Acquavivę. Archaiczne skale pochodzące ze szkockich wysp i elitarny już dziś język gaelicki wprowadzono w nowy kontekst muzyczny. Koncert „Return to the Voice” powstał na bazie archiwalnych zapisów źródłowych i materiałów pozyskanych podczas wypraw badawczych, które odbyły się w 2012 oraz 2013 roku.

Zdjęcia ze spektaklu

Najciekawsze zdjęcia ze spektaklu Return to the voice (Teatr Pieśń Kozła, Wrocław).

Return to the voice (4)

Fot. M. Bral
Fot. M. Bral
Fot. M. Bral
Fot. M. Bral

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, muzyka. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Return to the voice (Teatr Pieśń Kozła, Wrocław).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Return to the voice.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Return to the voice (Teatr Pieśń Kozła, Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Return to the voice (Teatr Pieśń Kozła, Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Return to the voice (Teatr Pieśń Kozła, Wrocław).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Mam poczucie tymczasowości i powierzchowności [WYWIAD]
Mam poczucie tymczasowości i powierzchowności [WYWIAD]

Boimy się asymetrii, dysharmonii, zniekształcenia, niewygody w ciele, nie akceptujemy siebie i swojego ciała. Musimy być idealni, żeby żyć idealnie, pracować idealnie, mijać życie idealnie.

"Zuzanna i starcy" - premiera studencka w WTP
"Zuzanna i starcy" - premiera studencka w WTP Wrocław

Już od czwartku na scenie pierwszy raz po premierze „Zuzanna i starcy” w reż. Leszka Mądzika. 12 maja Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza na premierę studencką.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!