Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Przeniesienie na wrocławską scenę recitalu Mariusza Kiljana – premiera spektaklu odbyła się latem roku 2006 w Teatrze Atelier w Sopocie. W naszym mieście przedstawienie pokazano wcześniej w ramach XXVIII Przeglądu Piosenki Aktorskiej (2007). Całość utrzymana jest w konwencji przerywanego piosenkami seansu u psychoterapeuty. Wśród autorów wykorzystanych utworów znajdują się m.in. Jacques Brel, Jonasz Kofta, Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka, Elvis Presley, Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski, Andrzej Waligórski, Władimir Wysocki czy zespół Talking Heads.

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenariusz, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Dwadzieścia najśmieszniejszych piosenek na świecie (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Twórcy spektaklu

Jerzy Satanowski Jerzy Satanowski Reżyser
Jerzy Satanowski Jerzy Satanowski Scenariusz
Jerzy Satanowski Jerzy Satanowski Scenografia
Mariusz Kiljan Mariusz Kiljan Scenariusz
Mariusz Kiljan Mariusz Kiljan Scenografia

Obsada spektaklu

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Dwadzieścia najśmieszniejszych piosenek na świecie.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Dwadzieścia najśmieszniejszych piosenek na świecie (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Dwadzieścia najśmieszniejszych piosenek na świecie (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Dwadzieścia najśmieszniejszych piosenek na świecie (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Dwadzieścia najśmieszniejszych piosenek na świecie (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).
Ostatnio czytane
O Klacie słów kilka
O Klacie słów kilka

5 kwietnia odbędzie się premiera studencka "Sprawy Dantona" w reżyserii Jana Klaty. Przyjrzyjmy się bliżej tej niewątpliwie interesującej postaci środowiska teatralnego.

FeTA: "Belfer" Pszoniaka w CK Agora
FeTA: "Belfer" Pszoniaka w CK Agora Wrocław

W tym roku, w ramach 12 Festiwalu ewentualnych Talentów Aktorskich FeTA, będziemy gościć mistrzowski monodram Wojciecha Pszoniaka "Belfer".

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja