BRANŻE
ID:216439

Młodszy specjalista ds. opisów produktów

Numer referencyjny: MS/03/2015

Opis firmy:

Jesteśmy jednym z liderów branży e-commerce w Polsce

Skąpiec.pl to prężnie działająca firma internetowa. Zatrudniamy blisko 80 osób, a nasza siedziba mieści się w nowoczesnym biurowcu Arkady Wrocławskie we Wrocławiu. Pracownicy Skapiec.pl to młody, pełen zapału zespół. Dołącz do nas!

Opis stanowiska:

Podstawowym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku to tworzenie opisów produktów na stronę Skąpiec.pl

Oczekujemy:

  • sprawnej obsługi komputera,

  • umiejętności szybkiego wyszukiwania informacji w sieci,

  • sumienności i dobrej organizacji pracy,

  • mile widziani studenci studiów zaocznych

Oferujemy:

  • współpraca oparta o umowę -  zlecenie

  • dobre warunki pracy w naszym biurze w centrum Wrocławia w młodym zespole

  • perspektywa rozwoju i awansu

  • benefity - karta Multisport, prywatna opieka medyczna