BRANŻE
ID:233655

Inżynier sanitarny, inżynier budowy, Instalacje Sanitarne, Wod.Kan. C.O. W.L. Instalacja Tryskaczowa

Firma: Mitra sp. z o.o.

Stanowisko: Inżynier

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-06-08

Branża: Budownictwo / Nieruchomości

Rodzaj: Praca stała

Godziny pracy:

  • poniedziałek:7 - 16
  • wtorek:7 - 16
  • środa:7 - 16
  • czwartek:7 - 16
  • piątek:7 - 16

Opis firmy:

Jesteśmy Wrocławską firmą instalacyjną obecną na Wrocławskim rynku 25 lat.

Zajmujemy się wykonawstwem instalacji:
- C.O.  C.T.
- wod. kan.
- sprężone powietrze
- gazy techniczne
- gaz ziemny
- instalacja tryskaczowa
- woda lodowa, woda obiegowa
- klimatyzacja, wentylacja
i innych.

Opis stanowiska:

Poszukujemy Absolwentów Politechniki Wrocławskiej
preferowany kierunek Instalacje Sanitarne

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier budowy do koordynowania prac przy instalacjach .
sanitarnych, instalacjach technologicznych, wentylacji i podobnych.

Zakres podstawowych obowiązków:
1.  uzgodnienia projektu z projektantami
2.  uzgodnienia obszaru prac/frontu robót
3.  tworzenie harmonogramu prac
4.  przygotowywanie protokołów odbioru robót
5.  nadzór nad wykonywanymi pracami i pracownikami
6. zamówienia materiałów

Oczekujemy:

Stawiamy na zaangażowanie i otwartość w podejmowaniu nowych wyzwań.

Wymagamy przynajmniej minimalnej wiedzy w zakresie instalacji sanitarnych.
Ważna jest również dyspozycyjność.

Oferujemy:

Oferujemy umowę o pracę oraz dobre wynagrodzenie a przede wszystkim pracę przy ciekawych realizacjach i możliwość zdobycia dużego doświadczenia.
Istnieje możliwość odbycia stażu.

Praca w sympatycznym zespole bezpośrednio na terenie przebudowywanego zakładu przemysłowego - północna cześć Wrocławia