BRANŻE
ID:225113

Ciekawa Praca- Pewna Płaca

Opis firmy:

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 41 lokalizacjach w całym kraju.

Szukamy ludzi lubiących się uczyć, otwartych na zmieniającą się rzeczywistość biznesową.
Ludzi z „klientem w centrum”, z pasją „handlowca” i naturą „przedsiębiorcy".

Zajrzyj do nas i znajdź miejsce dla siebie!

Opis stanowiska:

Do hali Makro we Wrocławiu poszukujemy Pracowników na następujące stanowiska:

Pracownik Działu Dostaw
Specjalista ds. Zamówień
Koordynator ds. Organizacji Dostaw

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace już od pierwszego dnia
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie: podstawa +premia
  • Praca w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy
  • Elastyczny grafik
  • Możliwość rozwoju i odnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Stołówka pracownicza dofinansowana w 65%
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
Wymagania:
  • Ukończony 18 rok życia
  • Mile widziana aktualna książeczka Sanepidu