Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
 WOŚP w Pasażu Grunwaldzkim

WOŚP w Pasażu Grunwaldzkim

  • 2018-01-14
  • Pasaż Grunwaldzki, Wrocław

Opis

Koncerty, licytacja m.in. koszulki z podpisami zawodników WKS Śląsk Wrocław, spektakl dla dzieci i spotkanie ze zwyciężczynią programu MasterChef Junior – to atrakcje, które odbędą się w Pasażu Grunwaldzkim w ramach kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia.W Pasażu Grunwaldzkim akcję będą wspierać Wolontariusze z puszkami WOŚP, a dzień będzie wypełniony atrakcjami dla całej rodziny. O godzinie 12:00 na scenie Pasażu rozpocznie się specjalny pokaz „Sercem tańczone dla WOŚP”, w ramach którego wystąpią zespoły taneczne z Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci                                  i Młodzieży we Wrocławiu. Będzie również okazja do wysłuchania koncertu chóru Ostinato działającego przy RO Ołbin oraz znanego z programu „Bitwa na głosy” wokalisty Wojciecha Bałwako. Dla fanów jazzowych brzmień, pomiędzy godziną 12:00 a 14:00 w strefie food court grać będzie zespół saksofonowy Sax&More.

Specjalnie dla dzieci przygotowany został spektakl kukiełkowy „Pomaganie jest cool” – to bajkowa opowieść edukacyjnym charakterze. Najmłodsi poznają odpowiedź na pytanie czy warto pomagać innym i w jaki sposób można robić to na co dzień. Każde dziecko będzie też mogło pomalować sobie buzię i wspólnie z animatorami rysować własne serduszka.

O godzinie 12:40, 13:30 oraz 16:10 odbędzie się licytacja upominków, które zostały przekazane specjalnie na finał WOŚP. Wśród nich znajdzie się m.in. koszulka z autografami zawodników WKS Śląsk Wrocław oraz koszulka podarowana przez zawodniczki Impel Wrocław. O 14:30 w Pasażu pojawi się Julia Cymbaluk – zwyciężczyni programu MasterChef Junior, która będzie częstowała uczestników licytacji przygotowanymi przez siebie słodkościami. Będzie można również wylicytować książkę kucharską Julii z autografem.

 

HARMONOGRAM 26. FINAŁU WOŚP W PASAŻU GRUNWALDZKIM – 14 stycznia 2018

12:00 – rozpoczęcie na scenie, poziom 0

12:10 - 12:40 - specjalny pokaz „Sercem Tańczone dla WOŚP” - zespoły taneczne z Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu -  taniec ludowy zaprezentuje „MAŁA KALINA”, wystąpią dziecięce formacje taneczne  „ELFIKI”, „AMIGOS”, „CRAZY MIX”, „ELFY” oraz młodzieżowe zespoły taneczne „WOW”, „VIP” i „EXTREME”. 

 

12:40 - 13:00 - licytacja upominków

 

13:00 – 13:30 - występ chóru Ostinato przy RO Ołbin

 

13:30 – 13:40 -licytacja upominków

 

14:00 – 14:30 - spektakl kukiełkowy „Pomaganie jest cool”

 

14:30 – 15:30 – spotkanie z Julią Cymbaluk – zwyciężczynią programu MasterChef Junior i licytacja jej książki.

 

15:30 - 16:00 -  występ Wojciecha Bałwako

 

16:10 – licytacja upominków

 

Mapa

Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Kupony i kody rabatowe