Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
Turniej IKSS WOŚP

Turniej IKSS WOŚP

  • 2022-01-30
  • Wrocław

Opis

Turniej IKSS WOŚP to inicjatywa łącząca przyjemne z pożytecznym. Projekt ten daje możliwość spędzenia kolejnych finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w duchu sportowej rywalizacji. Podczas turnieju piłki halowej uczestnicy mogą wziąć udział w licznych licytacjach na rzecz WOŚP, a całe wydarzenie uprzyjemniają cheerleaderki i przygotowane pokazy. Wraz z organizacjami studenckimi oraz zaproszonymi gośćmi gramy, licytujemy i zbieramy jak cała Polska!

W VIII edycji turnieju wzięło udział 12 pięcioosobowych drużyn, a w przerwach uczestnikom i kibicom czas umilały różnego rodzaju występy i licytacje. Na wydarzenie w tym roku udało nam się zebrać ponad 20 tysięcy zł i dwukrotne pobić poprzedni rekord!

http://ikss.ue.wroc.pl/projektylista/turniej-ikss-wosp/

Ostatnio dodane
Gitarowy rekord świata
Gitarowy Rekord Świata na finale WOŚP 2022 Wrocław

30 stycznia na małych i dużych gitarzystów czekają liczne atrakcje, w tym warsztaty z Leszkiem Cichońskim i gitarowe karaoke.

WOŚP 2022 - gdzie oglądać transmisję na żywo?

30. Finał WOŚP do zobaczenia w telewizji oraz online!

Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).