Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
Przedpremierowy pokaz filmu "Władcy przygód. Stąd do Oblivio"

Przedpremierowy pokaz filmu "Władcy przygód. Stąd do Oblivio"

  • 2019-01-13, , godzina 16:30
  • 20zł
  • DCF Dolnośląskie Centrum Filmowe, Wrocław

Opis

Już 13 stycznia, w ramach 27. Finału, Orkiestra zagra dla dzieci małych i bez focha. Tego dnia w Dolnośląskim Centrum Filmowym o godzinie 16:30 odbędzie się przedpremierowy pokaz polskiego filmu familijnego „Władcy Przygód. Stąd do Oblivio”, a całkowity dochód ze sprzedaży biletów, zarówno kino, jak i dystrybutor Mówi Serwis przekaże Fundacji. Bilety na film kosztują 20 zł.

Od godziny 15:00 zapraszamy najmłodszych widzów do Chill Roomu, gdzie aktor Darek Maj będzie czytał klasyczne baśnie. Również od 15:00 rusza fanto-konkurs. Każdy, kto wrzuci do puszki wolontariuszy WOŚP 10 zł i więcej, weźmie udział w konkursie z filmowymi pytaniami. Do wygrania będą plakaty, książki, płyty DVD i gadżety filmowe, podarowane nie tylko przez DCF, ale również dystrybutorów i producentów filmowych oraz wydawców, m.in. Against Gravity, Aurora Films, Best Film, Gutek Film, Kino Świat i M2 Films. 

Ostatnio dodane
Sztab WOŚP we Wrocławiu
Zobacz kulisy pracy w sztabie WOŚP we Wrocławiu [WIDEO]

Tak harcerze z Wrocławia liczyli zebrane pieniądze.

wolontariusze WOŚP 2019
Wolontariusze WOŚP 2019 - zobacz najlepsze zdjęcia! [FOTO]

Oto galeria zdjęć osób, które zbierały pieniądze podczas 27. Finału WOŚP.