Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

Wydarzenia towarzyszące WOŚP 2019 we Wrocławiu

2019-01-07 15:33:47 | Wrocław

27. Finał WOŚP we Wrocławiu zaczyna się już 12 stycznia, ale największe atrakcje są oczywiście zaplanowane na 13 stycznia 2019. Oprócz koncertów program wydarzeń przewiduje sporo atrakcji towarzyszących. Prezentujemy ich pełny program!

27. finał WOŚP we Wrocławiu

08.01.2019, 20:00, Stara Piwnica: Moongoat, Uvaga, Prosto z mostów. bilety: 15zł - do kupienia w klubie Stara Piwnica oraz na bramce w dniu koncertu.

UWAGA! ZESPOŁY PROSTO Z MOSTÓW ORAZ UVAGA PRZEZNACZAJĄ CAŁY SWÓJ DOCHÓD Z BILETÓW NA WSPARCIE DLA NAJMŁODSZYCH I NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH!

12.01.2019 Dodatkowe zbiórki odbędą się  w CH Borek oraz przed występem kabaretu Hrabi  "Wady i Waszki" na Scenie ATM Na Bielanach.

13.01.2019, 9:00, Kamienna 35/37: X Turniej IKSS - WOŚP. Turniej IKSS WOŚP to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Projekt daje możliwość spędzenia kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w duchu sportowej rywalizacji. Podczas turnieju piłki nożnej uczestnicy i goście mogą wspomóc akcję poprzez czynny udział w licznych "licytacjach", loterii, a także aukcjach prowadzonych na Allegro.

13.01.2019, 9:00, Rynek: Bieg Tyłem - Policz się z cukrzycą, 27. FINAŁ WOŚP Wrocław. W tym roku po raz 13 Fundacja WOŚP w ramach działań finałowych organizuje Bieg policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”. Po raz drugi, bieg będzie organizowany także we Wrocławiu. Po raz pierwszy będzie to bieg tyłem.

Ze względu na swój wyjątkowy charakter bieg odbywać się będzie na długości 1 km w seriach po 50 osób o godzinach 9:00, 9:15, 9:30, 9:45 (dla ścigaczy) i ostatniej serii na 100 osób (rekreacyjnej) o godzinie 10:00. W sumie może wystartować 300 osób.

Koszt udziału - 30 zł - całość środków z opłaty startowej zostanie przekazany na konto Fundacji WOŚP.

Obecnie w pakiecie startowym znajdziesz:

- pamiątkowy numer

Na biegu nie będzie prowadzony pomiar czasu.

Zapraszamy serdecznie do zapisów, cały dochód z wpisowego będzie przeznaczony na Fundację WOŚP. Numery będą przyznawane kolejno według daty zaksięgowania środków.

Biuro zawodów będzie umiejscowione w Bar Barbara od godziny 8:00.

13.01.2019, 10:00, Nowy Targ: Lot Krasnala w Kosmos. Krasnal niepodległy wystartuje w stratosferę już w niedzielę 13 stycznia o godzinie 10:00. Start odbędzie się z samego serca Wrocławskiego, czyli Placu Nowy Targ. Nie będzie to zwyczajna podróż kosmiczna. Nasz Krasnal ma misję! Właśnie odebrał przepiękne złote serce ufundowane przez YES i zabierze je ze sobą w kosmos. A gdy tylko wyląduje z powrotem, to nasze kosmiczne serce trafi na licytacje WOŚP.

13.01.2019 ok.10 - 11:00, Nowy Targ: Sklepik WOŚP. Sprzedajemy orkiestrowe gadżety. Będzie można nabyć koszulki, poduszki, smycze, zegarki, kalendarze, maskotki, kubki i wiele innych. Z ręki - do puszki - do ręki. Sklepik czynny do wyczerpania zapasów.

13.01.2019, 10:00, Nowy Targ + inne: Biała Niedziela. Biała Niedziela to wieloletnia tradycja wrocławskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jeden z najważniejszych punktów programu. Podczas tego wydarzenia można skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych i konsultacji lekarskich. W tym roku Białą Niedzielę współorganizują z nami: Studenckie Towarzystwa Diagnostów Laboratoryjnych, Synexus, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego, Polskie Towarzystwo Hepatologiczne, Katedra i Klinika Chirurgii Pediatrycznej, C.R.Modus oraz Stowarzyszenie IFMSA.

Czytaj więcej >>

13.01.2019, 11:00, Stadion Wrocław: Skaczemy dla WOŚP! Ekstremalne pomaganie na 27 finał!W tym roku Dream Jump Wrocław pierwszy raz dołącza tak czynnie do 27 finału WOŚP. W dniu finału jesteśmy dla Was od godziny 10:00 do 16:00 na wrocławskim stadionie - bez rezerwacji, bez żadnych zapisów a jeśli będzie Was tak dużo, że trzeba będzie zostać dłużej - będziemy skakać do ostatniego skoczka(i jeden skok dłużej!). Organizator eventu Dream Jump - Stadion Wrocław cały dochód z tego dnia przeznacza na dzieciaki, dla których organizowany jest 27 finał. Cała nasza ekipa DreamJumpTeam zgodziła się społecznie przyjść tego dnia do pracy i pomóc w tej świetnej inicjatywie! Jesteśmy gotowi na minimum 50 osób - ale jeśli chętnych będzie więcej - wyciągamy halogeny i skaczemy po zmroku! Tego dnia cena za skok wynosi 50 zł - górnej granicy oczywiście nie ma - ale jeśli wrzucisz do puchy minimum 100 to otrzymasz od nas poza samym skokiem wszystkie nagrania z pakietem zdjęć! Będzie z nami, z puszkami orkiestry Studencki Sztab WOŚP UPWr Wrocław.

13.01.2019, 11:00, Morskie Oko: Pomaganie przez morsowanie. Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy serdecznie zaprasza na wspólne morsowanie w odmętach lodowatej wody wraz ze zbiórką datków dla WOŚP. Inauguracją wejścia do wody będzie wspólna rozgrzewka do znanych i lubianych kawałków muzycznych w rytmach zumby. Punktualnie o 11:00 zanurzymy się w zimnej wodzie, być może gdy dopiszę pogoda będzie to wejście do przerębla. Dla chętnych w wodzie zostanie poprowadzony aqua aerobik. A podczas morsowania Nasza puszka będzie się znajdować pośrodku Morskiego Oka. Tak więc, nie może Was zabraknąć w tym ważnym dniu podczas Orkiestry Świątecznej Pomocy na Morskim Oku we Wrocławiu, dlatego zabierzcie ze sobą całą rodzinę, przyjaciół i znajomych żeby spędzić z nami wspólnie czas. Pokażemy, że morsy też mają gorące serducha.

13.01.2019, 10:30, Skytower, Egurrola Dance Studio: Egurrola Challenge. W czasie Egurrola Challenge na scenie zobaczycie młodych tancerzy Egurrola Dance Studio, którzy będą walczyć o medale, nagrody i puchary. Tancerze zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych i pokażą, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru.

Tego dnia spotkacie również Agustina Egurrolę. To świetna okazja, by porozmawiać z założycielem szkoły Egurrola Dance Studio, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Tego samego dnia ma miejsce 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - my także będziemy grać. Podczas naszego eventu przeprowadzimy aukcję na rzecz WOŚP, a wolontariusze będą zbierać pieniądze.

13.01.2019, 12:00, Rynek pod choinką: Goldeny dla WOŚP. Jak co roku wrocławscy właściciele psów rasy golden retriver będą kwestować na rzecz zbiórki ze swoimi pupilami. Zapraszamy miłośników psów.

13.01.2019, od 14:45, trasa Opera - Dworzec Nadodrze, Specjalna linia tramwajowa! Kolejny raz Klub Sympatyków Transportu Miejskiego i MPK Wrocław zapraszają wszystkich na przejazdy okazjonalnymi liniami finałowymi, które połączą przystanek Opera z Dworcem Nadodrze. 13. stycznia będą kursowały specjalne tramwaje. Znajdziecie tam również naszych wolontariuszy. Pierwszy tramwaj ruszą po 14:00 z obu końcowych przystanków, ostatnie trasy planowane są około godziny 20. Pełen odjazd!

13.01.2019, 16:30, Dolnośląskie Centrum Filmowe: Przedpremierowy pokaz filmu "Władcy Przygód. Stąd do Oblivio". Z przyjemnością informujemy, że DCF ponownie dołącza do akcji! Z okazji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu "Władcy Przygód. Stąd do Oblivio", który odbędzie się 13 stycznia o godz. 16.30. Bilety: 20 zł. Całkowity dochód przekazany zostaje dla Fundacji.

MD/ip

fot. materiały WOŚP

Słowa kluczowe: program, 13stycznia, 27 finał
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Sztab WOŚP we Wrocławiu
Zobacz kulisy pracy w sztabie WOŚP we Wrocławiu [WIDEO]

Tak harcerze z Wrocławia liczyli zebrane pieniądze.

wolontariusze WOŚP 2019
Wolontariusze WOŚP 2019 - zobacz najlepsze zdjęcia! [FOTO]

Oto galeria zdjęć osób, które zbierały pieniądze podczas 27. Finału WOŚP.

WOŚP - 2019 - kwota
27. Finał WOŚP - sukces w cieniu tragedii w Gdańsku

Radość podsumowań przerwała tragiczna wiadomość o ataku na Prezydenta Gdańska.

Polecamy
Rekordowa zbiórka WOŚP
Rekordowa zbiórka WOŚP

52 mln 448 tys. 765 zł i 49 groszy - taką kwotę udało się zebrać podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rekordowa zbiórka WOŚP!
Rekordowa zbiórka WOŚP!

Pobito rekord sprzed roku, kiedy zebrano ok. 47 milionów złotych!

Ostatnio dodane
Sztab WOŚP we Wrocławiu
Zobacz kulisy pracy w sztabie WOŚP we Wrocławiu [WIDEO]

Tak harcerze z Wrocławia liczyli zebrane pieniądze.

wolontariusze WOŚP 2019
Wolontariusze WOŚP 2019 - zobacz najlepsze zdjęcia! [FOTO]

Oto galeria zdjęć osób, które zbierały pieniądze podczas 27. Finału WOŚP.