Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

PWr gra dla WOŚP. Jakie aukcje na Politechnice Wrocławskiej?

2023-01-24 10:51:21 | Wrocław

Wizyta w politechnicznym Ulopolis, rodzinne warsztaty chemiczne, zwiedzanie browaru PWr, sportowy pojedynek z rektorem lub przejażdżka elektrycznym buggy'm. Zapraszamy na politechniczne aukcje w ramach 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

PWr gra dla WOŚPW niedzielę, 29 stycznia 2023 roku, ponownie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zbierane będą środki na wyposażenie szpitali w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń. Umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

WOŚP 2023 na PWr

Politechnika Wrocławska specjalnie na WOŚP przygotowała dziewięć licytacji.

Spotkanie oko w oko z rektorem - kto się odważy rzucić sportowe wyzwanie prof. Arkadiuszowi Wójsowi? Pojedynek na korcie tenisowym? A może partia szachów? To zwycięzca aukcji zdecyduje, gdzie odbędzie się pojedynek.

A może zwiedzanie politechnicznego laboratorium, w którym uczymy, jak powstaje i się bada piwo? Jeśli kogoś ciekawi, jak przebiega proces produkcji piwa, jakie surowce i technologie się do tego wykorzystuje, to koniecznie musi odwiedzić politechniczny browar.

Dla miłośników przyrody mamy wizytę w uczelnianej pasiece, czyli Ulopolis. Zwycięzca aukcji, ubrany w strój pszczelarza, zajrzy do znajdujących się na dachu jednego z budynków uli, zobaczy zainstalowane tam urządzenia czujnikowe, miniaturowe kamery i mikrofony.

Rodzinne eksperymentowanie to opcja dla fanów chemicznych doświadczeń. Niezwykłe warsztaty w laboratorium to szansa, by poczuć się jak prawdziwy naukowiec-eksperymentator. Czekają efektowne reakcje chemiczne, a także możliwość wykonania samodzielnych doświadczeń pod okiem naukowców.

Gratka dla miłośników sportów motoryzacyjnych, to propozycja ekipy LEM Wrocław Motorsport. Zwycięzca tej aukcji weźmie udział w testach LEM SSV, czyli czterokołowego elektrycznego pojazdu offroadowego, który osiąga prędkość 110km/h.

Wszystkie licytacje można znaleźć na oficjalnym koncie uczelni na Allegro. Aukcje zakończą się w poniedziałek, 30 stycznia, o godzinie 19.00.

Radiowe licytacje

Tradycyjnie do zbiórki i promowania akcji na rzecz WOŚP przyłącza się Akademickie Radio Luz, które w dniu finału na 91,6 FM i internecie planuje specjalny program.

Nasi radiowcy oferują m.in. możliwość współprowadzenie programu muzycznego Audiostarter, a także płyty z autografami, unikalne plakaty i fotografie oraz plenerowe sesje portretowe.

Aukcje Radia Luz znajdują się na oficjalnym profilu rozgłośni na Allegro.

Słowa kluczowe: licytacje, zbiórka, 31 finał wOŚP, WOŚP Wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
mBank gra z WOŚP
WOŚP 2023: Foto z Jurkiem, czyli opcja na zdjęcie z wirtualnym Jerzym Owsiakiem

mBank zachęca do udostępniania zdjęć na profilach w mediach społecznościowych.

Koleje Dolnośląskie
Koleje Dolnośląskie grają z WOŚP 2023

Licytować można przejazd w kabinie maszynisty, szkolenie w symulatorze jazdy, archiwalne papierowe rozkłady jazdy czy zestawy kolejowych gadżetów.

Polecamy
Jerzy Owsiak - WOŚP
Jerzy Owsiak osobiście podziękuje każdemu darczyńcy [WIDEO]

Pomagaj i zobacz spersonalizowane wideo!

28 wosp plakat
SMS na WOŚP 2020 - numer i treść do wspierania 28. Finału

Zobaczcie, jak wpłacać na WOŚP poprzez wiadomość SMS.

Polecamy
Ostatnio dodane
mBank gra z WOŚP
WOŚP 2023: Foto z Jurkiem, czyli opcja na zdjęcie z wirtualnym Jerzym Owsiakiem

mBank zachęca do udostępniania zdjęć na profilach w mediach społecznościowych.

Koleje Dolnośląskie
Koleje Dolnośląskie grają z WOŚP 2023

Licytować można przejazd w kabinie maszynisty, szkolenie w symulatorze jazdy, archiwalne papierowe rozkłady jazdy czy zestawy kolejowych gadżetów.

Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).