Informacje, newsy
Nie chciej, Polsko, mojej krwi - manifestacja we Wrocławiu

Nie chciej, Polsko, mojej krwi - manifestacja we Wrocławiu

  • 2021-12-01
  • Plac Gołębi - Rynek, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 34.

fot. Krzysztof Zatycki

Opis

Nie chciej, Polsko, mojej krwi! pod takich hasłem odbyła się manifestacja we Wrocławiu. PiS razem z Konfederacją, na życzenie i ku zadowoleniu polskich biskupów i innych fundamentalistów nienawidzących kobiet.

1 grudnia Sejm będzie procedować dwa projekty: pierwszy to utworzenie Polskiego Instytutu Rodziny i Demografii – czyli agencji Bartłomieja Wróblewskiego, autora wniosku do pseudoTK, którego skutkiem jest obecny zakaz aborcji. Instytut byłby nie tylko doładowaną kilkudziesięcioma milionami złotych rocznie (!) ciepłą posadką twardogłowego mizogina, ale też – UWAGA – bazą szczegółowych danych na nasz temat.
Dziw, że pisowskie biuro demografii nie zostało nazwane wprost: "Instytut Kontroli Rozrodczości i Macic". Co będzie, jeśli powstanie?
Wróblewski będzie mógł dzięki niemu, na uprawnieniach prokuratora, uczestniczyć w postępowaniach rozwodowych i skutecznie blokować orzeczenia.
Będzie mógł wytaczać sprawy przeciwko osobom LGBT+ mającym dzieci żądając pozbawienia ich praw rodzicielskich.
Będzie mieć dostęp do gromadzonych przez jakikolwiek w Polsce podmiot danych o każdej ciąży, każdym poronieniu, każdej kobiecie w kraju.

1 grudnia Sejm będzie procedować drugi projekt: całkowity zakaz aborcji, z karaniem za przerwanie ciąży i jakąkolwiek w tym pomoc więzieniem włącznie.
Projekt zmiany kodeksu karnego firmuje Mariusz Dzierżawski, przewodniczący fundacji Pro - Prawo do Życia. Ten sam, który w 2013 r. zebrał 450 tys. podpisów pod projektem "Stop Aborcji". To jemu możemy podziękować za "płodobusy" na naszych ulicach.
Dzierżawski, Godek, Ordo Iuris. Wystarczy kilkoro szaleńców, namaszczenie purpurata plus karne zastępy PiS-u i Konfederacji – i oto upiorny projekt z jawnym kobietobójstwem z mocy prawa będą rozważać posłanki i posłowie.
Za mało nas umiera. Za mało nas ma zmarnowane życie. Za mało nas cierpi. Pisowska nienawistna ojczyzna się znów o nas upomina.

Całkowity zakaz aborcji
Rejestr ciąż
Instytut Kontroli Macic

ip

Ostatnio dodane
kredyt na prawo jazdy
Kredyt na prawo jazdy - czy banki udzielają kredytów gotówkowych na podstawie prawa jazdy?

Sprawdź, czy można potwierdzić swoją tożsamość w banku za pomocą tego dokumentu.

Metawersum
Metawersum - co z prawem autorskim w wirtualnej rzeczywistości?

Jak walczyć z cyberprzestępcami w w dobie kryptowalut i NFT?

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.