Wiadomości - Artykuły

Wybory 2023: Konwencja PiS we Wrocławiu z udziałem Jarosława Kaczyńskiego [FOTO]

2023-09-20 19:09:36 | Wrocław

20 września 2023 prezes PiS Jarosław Kaczyński wziął udział w wojewódzkiej konwencji partii we Wrocławiu. Nie obyło się jednak bez kontrmanifestacji zorganizowanej przez wrocławski KOD.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia >> 

O wydarzeniu:

Premier, Prezes PiS J. Kaczyński powiedział we Wrocławiu:
Polska jest państwem demokratycznym. Jesteśmy Narodem tolerancyjnym, to wynika z naszej tradycji. Gwarantem zachowania tego jest rząd Prawa i Sprawiedliwości. Chciałbym tez podkreślić, że te wybory są dla nas bardzo ważne. Tak ważnych wyborów od 1989 roku nie mieliśmy. 

Zwrócił też szczególną uwagę na Unię Europejską. Wspomniał, że nie wyciągnęła żadnych konsekwencji z wcześniejszych kryzysów migracyjnych, a zaproponowane przez nią 10 punktów to tak naprawdę zachęta do handlu ludźmi. Jednak Prawo i Sprawiedliwość mówi stanowcze "nie".

Zakłócenie wystąpienia: 

W czasie wystąpienia prezesa PiS doszło do incydentu. Gdy Jarosław Kaczyński wspomniał o problemie migrantów i zaatakował Unię Europejską, z sali rozległ się krzyk Katarzyny Lubinieckiej-Różyło z Nowej Lewicy, która przypomniała obecną aferę wizową. Kobieta zostala siłą wyprowadzona z sali. 

ip
Fot: Krzysztof Zatycki 

Słowa kluczowe: Kaczyński, Pis, Wybory2023, afera wizowa, Wroclaw, Dolnyslask, Katarzyna Lubiniecka-Różyło
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Ruszają castingi do konkursu Miss Polski 2024 [FOTO, WIDEO]

Zobacz kto może wziąć udział w castingu?

prezenty na święta
Świąteczny budżet studentów. Ile wydajemy w święta Bożego Narodzenia?

Sprawdzono, ile pieniędzy Polacy zamierzają wydać w tegoroczne święta.

Polecamy
fb
Czy Facebook i Instagram znikną z Europy?

Mark Zuckerberg straszy miliony europejskich użytkowników Facebooka.

Polecamy
Ostatnio dodane