Wiadomości - Artykuły

Smith&Nephew otwiera Globalne Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu

2018-10-30 10:46:23 | Wrocław

Smith&Nephew, globalny producent z branży medycznej, oficjalnie otworzył Globalne Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu.

Globalne Centrum Usług WspólnychGlobal Business Services (GBS) zarządzają wszystkimi usługami Smith&Nephew na całym świecie, wspierając całą Grupę w zakresie finansów, księgowości, branży IT oraz HR.

Pracownicy Globalnego Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu obsługują wszystkie oddziały Smith&Nephew, a ich głównym celem jest zwiększenie efektywności podejmowanych przez nie działań poprzez centralizację usług oraz udoskonalenie i automatyzację procesów.

Phil Priest, SVP GBS w Smith&Nephew: „Bardzo cieszymy się z powodu oficjalnego otwarcia naszego nowego centrum we Wrocławiu. To pierwsze centrum GBS w Europie. Jesteśmy jednocześnie przekonani, że będzie ono odgrywało istotną rolę jako Centre of Excellence w obrębie Smith&Nephew. Jestem pewien, że nie tylko przyczyni się ono do dalszego podnoszenia naszych standardów, ale też stanie się najlepsze w swojej kategorii – dokładnie tak samo, jak nasza sieć GBS w pozostałych lokalizacjach”.

We wrocławskim Centrum Usług Wspólnych Smith&Nephew pracuje już 200 osób. Jednak to nie koniec. Firma cały czas poszukuje pracowników wyspecjalizowanych w systemach finansowych, księgowości, udoskonalaniu procesów, IT oraz HR.

Justyna Piwowarczyk, dyrektor Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu: „Mieszkańcy Wrocławia są dobrze wykształceni i wysoce zmotywowani, co czyni ich idealnymi do pracy w naszym energicznym środowisku. Poszukujemy utalentowanych ludzi i oferujemy interesujące perspektywy kariery zawodowej w atrakcyjnym środowisku pracy. Kluczowa jest dobra znajomość kilku języków, podobnie jak umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z naszymi klientami”.

Wrocławskie Globalne Centrum Usług Wspólnym Smith&Nephew mieści się w Nobilis Business House przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Trzy pozostałe Centra GBS zlokalizowane są w kostarykańskim San Jose, indyjskim Pune i malezyjskim Kuala Lumpur.

O Smith & Nephew

Smith&Nephew jest globalnym przedsiębiorstwem z branży medycznej, którego celem jest wspieranie pracowników służby zdrowia w ponad 100 krajach w ich codziennych wysiłkach na rzecz poprawy życia swoich pacjentów. Zajmuje wiodące pozycje w takich obszarach jak rekonstrukcja ortopedyczna, zaawansowane leczenie ran, medycyna sportowa oraz leczenie urazów kończyn. Na całym świecie zatrudnia ok. 15 000 pracowników. Wartość sprzedaży w 2017 roku wyniosła niemalże 4,8 mld USD. Smith&Nephew jest spółką notowaną na londyńskiej oraz nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.  

Po więcej informacji na temat Smith&Nephew zapraszamy na stronę internetową www.smith-nepher.com oraz na nasze profile na Twitterze (@SmithNephewplc) oraz Facebooku (SmithNephewplc).

Globalne Centrum Usług Wspólnychip

na zdjęciu głównym, od lewej: Graham Baker (CFO w Smith&Nephew), Justyna Piwowarczyk (dyrektor Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu), Phil Priest (SVP GBS w Smith&Nephew)

fot. Bartek Sadowski

Słowa kluczowe: zdjęcia, branża medyczna, Global Business Services
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Tulia
Przemyślmy stulecie. Kultura niepodległej Polski w legalnych źródłach

Fundacja Legalna Kultura przygotowała wybór kluczowych utworów polskiej kultury z lat 1918-2018.

Millie Bobby Brown
Millie Bobby Brown najmłodszym Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF w historii

Aktorka znana z serialu "Stranger Things" otrzymała tytuł Ambasadora Dobrej Woli UNICEF.

Jacek Sutryk
Jacek Sutryk oficjalnie rozpoczął kadencję prezydenta Wrocławia [FOTO] Wrocław

Zobacz zdjęcia z zaprzysiężenia następcy Rafała Dutkiewicza.

Polecamy
Piknik Rodzinny w parku Staszica
Piknik Rodzinny w parku Staszica Wrocław

W ostatnią niedzielę czerwca „Wrocławianie na Polanie” zapraszają na Piknik Rodzinny do parku Staszica.

Badanie: Jak zwiększyć frekwencję w wyborach samorządowych?
Badanie: Jak zwiększyć frekwencję w wyborach samorządowych?

Analiza danych dowiodła, że podejmowanie decyzji według kryteriów racjonalnej kalkulacji pozytywnie wpływa na partycypację w wyborach.

Ostatnio dodane
Tulia
Przemyślmy stulecie. Kultura niepodległej Polski w legalnych źródłach

Fundacja Legalna Kultura przygotowała wybór kluczowych utworów polskiej kultury z lat 1918-2018.

Millie Bobby Brown
Millie Bobby Brown najmłodszym Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF w historii

Aktorka znana z serialu "Stranger Things" otrzymała tytuł Ambasadora Dobrej Woli UNICEF.

Konkurs Ziaja