Wiadomości - Artykuły

Runmageddon Wrocław już 20-21 sierpnia 2022. Piaskownia Rolantowice czeka na śmiałków

2022-08-05 12:11:12 | Wrocław

Organizator najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami potwierdził lokalizację letniego Runmageddonu Wrocław! Będzie nią pełna wyzwań i piasku Piaskownia Rolantowice. Weekend 20-21 sierpnia 2022 roku warto zaznaczyć sobie w kalendarzu, bo właśnie wtedy będzie można przeżyć najlepszą przygodę lata!

Runmageddon Wrocław Piaskowania

Runmageddon Wrocław już 20-21 sierpnia 2022

20-21 sierpnia br. fani przygody i ekstremalnych wrażeń ruszą na podbój Piaskowni Rolantowice. Tam czekać na nich będzie aż 7 formuł, w tym sportowe wyzwanie dla  dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizator poprowadzi zmyślne trasy i postawi finezyjne konstrukcje tak, by dostarczyć jak najwięcej wrażeń startującym. Dzieci wskoczą w akcję Runmageddonu Kids i pokonają 1 kilometr i 10 przeszkód.

Młodzież od 12-15 lat ruszy na trasę formuły Junior. Przebiegnie 2 kilometry oraz stanie  twarzą w twarz z ponad 15 utrudnieniami. Osoby po 16 roku życia będą mogły zdecydować się na start w formule Intro a Rekrut, czyli mają do wyboru 3 lub 6 kilometrów oraz 15 lub 30 przeszkód. Zaś dorośli będą mogli podjąć decyzje o starcie w formule Classic i pokonać 12 kilometrów z 50 przeszkodami.

Nocny Bieg po Piaskowni

Po kilkutygodniowej przerwie podczas Runmageddnu będzie można także wziąć udział w Nocnym Rekrucie i do tego jeszcze w tak wyjątkowym anturażu. Po zmroku, przy oświetleniu pochodni i czołówek uczestnicy będą mogli ruszyć w ekscytującą podróż po piasku. Ich zadanie  polegać będzie na przemierzeniu 6 kilometrów i pokonaniu około 30 przeszkód. -Po raz trzeci będziemy w Rolantowicach. To wspaniałe miejsce, gdzie można poczuć się bohaterem przygodowego filmu. Piasek i rozległy teren sprawiają wrażenie wielkiej pustyni, którą dzielnie przemierzamy, mierząc się z utrudnieniami. Runmageddończycy uwielbiają to miejsce, dlatego chętnie tu przyjeżdzają. Runmageddon w Rolantowicach daje też możliwość połączenia dwóch przyjemności. Jednego dnia startujemy a drugiego zwiedzamy piękny Wrocław - mówi Adam Ryszczyk, dyrektor eventu.

Zapisów na event można dokonać poprzez stronę www.runmageddon.pl

ip

fot. Mateusz Iwańczyk/materiały organizatora

Słowa kluczowe: lokalizacja, przeszkody, kategorie, zapisy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
wolne od pracy
Czy 15 sierpnia 2022 roku jest dniem wolnym od pracy?

Zobacz, kiedy wypadają kolejne dni wolne.

Lewandowski Barcelona prezentacja
Niesamowita prezentacja Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Jest numer 9! [WIDEO]

Jak powitano polskiego piłkarza? Zobaczcie zapis transmisji!

Polecamy
Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa
Przed nami 10. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa Wrocław

Poznajcie program wydarzenia!

MobilneKontenery.pl oferują produkty, ktÃłre ułatwią pracę mały klubom sportowym.
Gdzie można postawić kontener?

Zobacz, gdzie najlepiej wykorzystać kontenery!

Polecamy
Ostatnio dodane
Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.