Wiadomości - Artykuły

Przedsmak Runmageddonu - trening przygotowawczy we Wrocławiu

2018-08-08 12:23:01 | Wrocław

W sobotę, 18 sierpnia 2018 w Lasku Osobowickim we Wrocławiu, na torze OCRGym odbędzie się trening Runmageddonu, który przygotuje uczestników do startu w Runmageddonie Wałbrzych. Chętni trenować będą w dwóch grupach: początkującej oraz średnio zaa-wansowanej.

Runmageddon 2018Do Runmageddonu w Wałbrzychu pozostał ponad miesiąc, więc jest jeszcze czas, by dobrze przygotować się do startu. Chętni, którzy planują start w Runmageddonie mogą wziąć udział w treningu przygotowującym do ekstremalnej zabawy, który odbędzie się 18 sierpnia, przy ulicy Osobowickiej 177 we Wrocławiu.  O godzinie 10:00 zaplanowany jest trening dla począt-kujących, a 12:30 dla średniozaawansowanych i zaawansowanych. Sportowe zajęcia trwać bę-dą ponad 2 godziny, poprzedzone zostaną rozgrzewką i zakończone ćwiczeniami rozciągają-cymi.

Dla osób, które wystartują po raz pierwszy w Runmageddonie trening będzie świetną okazją do poznania przeszkód, metod ich pokonywania oraz ćwiczeń wzmacniających kondycje i koordynację.  Uczestnicy z doświadczeniem będą mogli wziąć udział w wycieńczającej sesji treningu, która pozwoli im poprawić kondycję oraz zwinność. Uczestnicy trenować będą na torze OCRGym, gdzie wspinać się będą na ścianki, przetestują siłę swoich rąk pokonując zmyślne, metalowe konstrukcje z uchwytami i poręczami, sprawdzą swoją skoczność i wy-trzymałość.

Na koniec każdego z treningów, organizatorzy przygotują specjalny sportowy challenge dla uczestników. Osoba, która najlepiej go pokona otrzyma rabat w wysokości 100 zł na start w Runmageddonie Wałbrzych.

Chętni, którzy chcieliby wziąć udział w Treningu Runmageddonu mogą zapisać się na wyda-rzenie przez stronę:  https://www.runmageddon.pl/imprezy/morderczy-trening-runmageddon-na-torze-ocr-wroclaw-18-08-2018. Koszt treningu to 20 zł.

Trening przed Runmageddonem we Wrocławiu to przedsmak ekstremalnej imprezy, jaką bę-dzie Runmageddon Wałbrzych, który odbędzie się 29-30 września w Wałbrzychu. Organizator zaplanował biegi z przeszkodami na dystansach 3, 6 i 12 km. Zapisy na to wydarzenie dostęp-ne są na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-walbrzych-29-09-2018.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Lasek osobowicki, Runmageddon Wałbrzych, 2018
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
wolne od pracy
Czy 15 sierpnia 2022 roku jest dniem wolnym od pracy?

Zobacz, kiedy wypadają kolejne dni wolne.

Lewandowski Barcelona prezentacja
Niesamowita prezentacja Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Jest numer 9! [WIDEO]

Jak powitano polskiego piłkarza? Zobaczcie zapis transmisji!

Polecamy
Zobacz, gdzie moÅźna przechować dokumentację firmy!
Jak poradzić sobie z nadmiarem dokumentacji w firmie?

Zobacz, gdzie można przechować dokumentację firmy!

MobilneKontenery.pl oferują produkty, ktÃłre ułatwią pracę mały klubom sportowym.
Gdzie można postawić kontener?

Zobacz, gdzie najlepiej wykorzystać kontenery!

Polecamy
Ostatnio dodane
Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.