Wiadomości - Artykuły

Działalność wznawia Punkt Widokowy w Sky Tower

2020-05-14 14:28:12 | Wrocław

Obecnie każdy, nawet najdrobniejszy element pomagający zrelaksować się, jest niezwykle istotny. Dlatego spieszymy z fantastyczną informacją: już niebawem, w najbliższy poniedziałek 18 maja 2020, znów można będzie wjechać ponad 200 metrów nad ziemię i zachwycać się zapierającymi dech w piersiach widokami Wrocławia i okolic. Swoją działalność wznawia Punkt Widokowy w Sky Tower. Aby maksymalnie zadbać o komfort oraz bezpieczeństwo wprowadzono nowe zasady i godziny otwarcia.

Sky Tower

Punkt Widokowy w Sky Tower

Punkt Widokowy w Sky Tower jest najwyżej położonym takim punktem w Polsce. Stał się też jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych, miejscem wręcz obowiązkowych odwiedzin dla miłośników fantastycznych widoków miasta i jego okolicy, aż po górę Ślężę, Chełmiec czy Śnieżkę. Krajobrazy widziane zza okien robią nieprawdopodobne wrażenie o każdej porze roku, przez co stanowią znakomitą scenerię dla romantycznych zaręczyn czy sesji fotograficznych. Rocznie odwiedza go blisko 300 tys. osób.

Już 18 maja, po przerwie, Punkt Widokowy wznawia swoją działalność. Obowiązywać będą nowe zasady, związane z bezpieczeństwem i reżimem sanitarnym, zmianie uległy także godziny otwarcia. Jedno pozostaje niezmienne - piękne widoki, nieprawdopodobne wręcz pejzaże i spokój, płynący z obcowania z naturą.

Punkt Widokowy Sky Tower - godziny otwarcia

09:00 – 21:00 (o 20:00 ostatni wjazd) od poniedziałku do czwartku
09:00 – 22:00 (o 21:00 ostatni wjazd) od piątku do soboty
10:00 – 22:00 (o 21:00 ostatni wjazd) w niedzielę

ip

fot. materiały prasowe Sky Tower

Słowa kluczowe: zwiedzanie, 18 maja, 2020, Wrocław, wysokość
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Remembrance and Future Forum
Remembrance and Future Forum - debata w 40-lecie Solidarności

Centrum Historii Zajezdnia zaprasza światowych myślicieli do debaty -

Gwardia Wrocław Academy
GWR Academy: rusza fabryka młodych siatkarskich talentów Wrocław

Gwardia Wrocław Academy to połączenie tradycji z nowym spojrzeniem na szkolenie młodzieży.

Polecamy
Studentka zwolniona z pracy za zdjęcia na FB
Studentka zwolniona z pracy za zdjęcia na FB

Studentka pracująca w ośrodku dla niepełnosprawnych dzieci została zwolniona z pracy za to, że umieściła artystyczne zdjęcia i komentarze na portalu społecznościowym Facebook.

reklama Teatr coraz bardziej popularny wśród... imprezowiczów
Teatr coraz bardziej popularny wśród... imprezowiczów Wrocław

Popularność wrocławskiego klubu Teatr rośnie z miesiąca na miesiąc. Co spowodowało, że klubowicze coraz częściej wybierają ten lokal? Staramy się odpowiedzieć na to pytanie sami oraz pytamy menadżerów lokalu o receptę na popularny klub.

Ostatnio dodane
Remembrance and Future Forum
Remembrance and Future Forum - debata w 40-lecie Solidarności

Centrum Historii Zajezdnia zaprasza światowych myślicieli do debaty -