Wiadomości - Artykuły

Co nas pociąga w Klubie Domówka?

2014-06-23 13:00:38 | Wrocław | artykuł sponsorowany

Wrocławska Domówka ma już 3 lata. Cały czas cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, Jak to się dzieje, co ciekawego wydarzyło się przez ostatnie 3 lata, jakie są najmilsze wspomnienia oraz jakie są plany na kolejne lata - te pytania zadajemy pracownikom Domówki, menadżerom oraz samym gościom którzy co weekend tłumnie odwiedzają ten lokal.

Kiedy odwiedzamy Domówkę w weekendowy dzień wygląda to zawsze tak samo - sporo ludzi na parkiecie, pozajmowane loże przez dobrze spędzających czas ludzi , sporo osób 'drinkujących' przy barze oraz wszechobecne typowe dla Domówki wesołe kolory i muzyka pół-żartem pół- serio.

- Co Was sprowadza do tego klubu? - pytamy dziewczyn bawiących się podczas wieczoru panieńskiego w loży przypominającej domową sypialnię, z dużym łóżkiem na środku i klimatyczną toaletką do poprawy makijażu z boku.

- To już nasze drugie panieńskie w podobnym składzie i drugie tutaj - opowiada dziewczyna wystylizowana w 'pin-upowy' sposób. - Ostatnim razem też byłyśmy tutaj i zabawa była przednia, wtedy bawiłyśmy się w loży 'łazience' i tańczyłyśmy w wannie, tym razem przyszedł czas na skakanie po łóżku.

- Bardziej pasuje do wieczoru panieńskiego! - dopowiada z boku rozbawiona koleżanka.

- A tak poza tym co co Was urzeka w tym lokalu?

- Chyba to że tu zawsze jest zabawa na maksa, wesoła muzyka, przyjaźni ludzie - można się wyluzować i wybawić za wszystkie czasy.

Rozmawialiśmy z Waszymi klubowiczami, a teraz kolej na to żeby zapytać Was o to jak to się dzieje żę tu wciąż po 3 latach zawsze jest pełno? - zagadujemy menadżerkę klubu Weronikę: - Od początku naszym gościom spodobał się charakter lokalu. Od pierwszych dni po dzisiejszy dzień cieszymy się niesłabnącym zainteresowaniem. Stawiamy na konsekwencję, utrzymanie dobrej imprezowej, nieskrempowanej atmosfery. Staramy się urozmaicać naszym klubowczom życie organizując różnego rodzaju imprezy i atrakcje ale nie odbiegają nigdy one od klimatu klubu. Chcemy utrzmać tę atmosferę weosłości, nieskrempowanej zabawy i luzu.

- A jakie macie plany na przyszłość, na kolejne lata?

- Tak jak już wspomniałam, będziemy dalej starać się urozmaicać tę zabawę, mamy w planach sporo ciekawych koncepcji na imprezy ale wszystko to wpisuje się w nasz typowy 'domówkowy klimat'.

Domówka jest klubem który jest dostępny w ofercie franczyzowej. Oznacza to że w różnych miastach Polski możemy się w przyszłości spodziewać rozkwitu sieci klubów 'Domówka'.

Z tego co udalo nam się dowiedzieć to są już podpisane wstępne umowy w 2 miastach w Polsce na realizację tego typu inwestycji w roku 2015.

Pierwszą lokalizacją ma być Reszów, drugiej wlodarze klubu na tą chwilę nie ujawniają, natomiast przyznają że planują otwarcie już pod koniec roku własnej jednostki w Katowiacach lub Warszawie.

Pewną rzeczą jest że Domówka we Wrocławiu jest jedna i zawsze będzie tylko jedna.

Życzymy Domówce wszystkiego najlepszego oraz wielu kolejnych lat sukcesów!

Tekst: Promocja

Słowa kluczowe: klub domówka wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
 • sponosring jest jak prostytucja [0]
  wro
  2014-06-23 14:03:36
  biznes się nie kręci więc trzeba napędzić ludzi artykułem sponsorowanym. straszne jest to do czego obecnie posuwają się właściciele klubów. co do muzyki w "domówce" to na niejednej prawdziwej domówce lepszą można usłyszeć niż tam. cóż poradzić, jak ktoś jest bezguściem i nie potrafi sam odnaleźć swojej drogi, to idzie na rynek na domówkę i łyka wszechobecny chłam, który mu się wciska na każdym kroku, potem sam się dziwi, że musi pływać w szambie.
 • Piwo [0]
  Janek
  2014-06-23 13:43:41
  Szkoda tylko ,że piwo smakuje jak siki żula. Gdyby nie to, to klub na 5.
Zobacz także
REKON 2017 Wrocław
REKON 2018: Rekonstrukcja tragicznej bitwy z 1945 roku Wrocław

W weekend 9 i 10 czerwca startuje VII Wrocławska Prezentacja Grup Rekonstrukcji Historycznych i pojazdów militarnych REKON 2018.

Mobilne kontenery to pomieszczenia, w ktÃłrych moÅźna stworzyć takÅźe sanitariaty.
Sanitariat w kontenerze? To możliwe!

Mobilne kontenery to pomieszczenia, w których można stworzyć także sanitariaty.

Polecamy
Wszystko o biletach czasowych
Wszystko o biletach czasowych Wrocław

1 kwietnia – wzorem innym polskich miast – Wrocław wprowadza bilety czasowe. Zobacz wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć.

Która z branż zatrudnia najwięcej osób? (raport)
Która z branż zatrudnia najwięcej osób? (raport)

W II kw. 2011 roku, w serwisie rekrutacyjnym Szybkopraca.pl, ukazało się 8600 ofert pracy. Największą popularnością cieszyły się ogłoszenia z Pomorza.

Ostatnio dodane
REKON 2017 Wrocław
REKON 2018: Rekonstrukcja tragicznej bitwy z 1945 roku Wrocław

W weekend 9 i 10 czerwca startuje VII Wrocławska Prezentacja Grup Rekonstrukcji Historycznych i pojazdów militarnych REKON 2018.

Kupony i kody rabatowe