Internet - Technologie

#Zostańwdomu z T-Mobile i zyskuj dodatkowe gigabajty danych!

2020-06-01 13:43:49 | Wrocław

Pandemia koronawirusa doprowadziła do społecznej kwarantanny milionów Polaków. Teraz własne cztery kąty są przestrzenią nie tylko do wypoczynku, ale również do pracy zdalnej, edukacji i wielu innych rzeczy, które dotychczas można było swobodnie wykonywać poza domem. W tym trudnym czasie stabilny internet jest niezwykle pomocny, by łatwiej przetrwać izolację. T-Mobile wychodzi więc naprzeciw potrzebom swoich klientów i oferuje dodatkowe gigabajty danych do wykorzystania na pracę w trybie home office, lekcje online czy wspaniałą, rodzinną rozrywkę!

Aplikacja Mój T-Mobile - dodatkowe gigabajty

Happy Fridays, czyli pakiety danych w aplikacji

W dobie koronawirusa, magentowy operator przygotował prawdziwą gratkę dla klientów, którzy zdecydowali się pobrać darmową aplikację Mój T-Mobile. Co tydzień czekają na nich wspaniałe prezenty m.in. w postaci atrakcyjnych zniżek na smartfony i inne urządzenia, a także darmowy dostęp do świata filmów i seriali. To jednak nie koniec – na klientów T-Mobile czekają również dodatkowe gigabajty do wykorzystania w ramach abonamentu i usług na kartę.

  • Dodatkowe gigabajty dla klientów z abonamentem

Masz abonament w T-Mobile lub planujesz niebawem zmienić operatora i zainteresowała Cię oferta T-Mobile? Abonenci, którzy zdecydują się pobrać darmową aplikację, co piątek mogą zgarnąć atrakcyjne upominki. W tym przypadku dodatkowe gigabajty internetu można wykorzystać do końca okresu rozliczeniowego!

  • Dodatkowe pakiety danych dla użytkowników ofert na kartę i MIX

Magentowy operator zadbał również o swoich klientów na kartę. Pobierz aplikację i skorzystaj z akcji Happy Fridays – z dodatkowych pakietów danych możesz swobodnie korzystać przez 7 dni. To akurat tyle, ile potrzeba, by móc skorzystać z kolejnej piątkowej niespodzianki przygotowanej przez T-Mobile.

Co ważne, aplikacja jest darmowa, a klienci mogą co piątek w ramach akcji „Happy Fridays” zgarniać atrakcyjne upominki w postaci pakietów danych, zniżek na smartfony i inne urządzenia oraz dostępu do ulubionych filmów i seriali. 3, 5, 10 GB internetu za free – to tylko przykładowe niespodzianki przygotowane ostatnio przez T-Mobile. Jakiego prezentu możesz spodziewać się w najbliższym czasie? Aby się tego dowiedzieć, koniecznie zajrzyj w piątek do swojej aplikacji!

Aplikacja Mój T-Mobile - dodatkowe gigabajty i co jeszcze?

Dodatkowe pakiety danych czy zniżki na urządzenia to tylko przykładowe niespodzianki przygotowane dla użytkowników aplikacji Mój T-Mobile. W dobie kwarantanny, kiedy wszyscy dołączają do akcji #zostańwdomu, ważne jest, by ten czas spędzać w swoim mieszkaniu i możliwie jak najczęściej korzystać ze zdalnych narzędzi – również w zakresie obsługi swoich usług. Jeśli więc chcesz opłacić swój rachunek, doładować konto czy włączyć dodatkowe pakiety, wystarczy, że skorzystasz z aplikacji. Wszystko załatwisz samodzielnie – bez wychodzenia z domu!

Uwaga: to nie wszystkie atrakcje, jakie przygotował dla swoich klientów T-Mobile. Więcej informacji o niespodziankach i dodatkowych prezentach znajdziesz na stronie https://www.t-mobile.pl/c/jestesmy-tu-dla-ciebie.

Artykuł Partnera

fot. pixabay.com

Słowa kluczowe: aplikacja, oferta, usługi, ile gb, na kartę, mix,
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Koniec Mixera! Microsoft zamyka swoją platformę streamingową i łączy siły z Facebookiem

Podkupienie największych streamerów nie pomogło z budowaniu potęgi.

Nie posłuchasz już muzyki na Twitchu. Masowe bany dla streamerów

Wprowadzono nowy regulamin dotyczący wykorzystywania muzyki podczas transmisji. Efekt? Setki banów.

Aplikacja MÃłj T-Mobile - dodatkowe gigabajty
#Zostańwdomu z T-Mobile i zyskuj dodatkowe gigabajty danych! Wrocław

T-Mobile wychodzi więc naprzeciw potrzebom swoich klientów i oferuje dodatkowe gigabajty danych.

Polecamy
To już pewne - Yahoo! wchodzi do Polski
To już pewne - Yahoo! wchodzi do Polski

Czy nowy gracz zagrozi pozycji największych polskich portali?

Google Doodle
Google Doodle

15 lutego 2007 roku, po raz pierwszy na Google.pl pojawiło się Google Doodle, które zostało przygotowane specjalnie dla polskich internautów, z okazji tłustego czwartku.

Ostatnio dodane
Koniec Mixera! Microsoft zamyka swoją platformę streamingową i łączy siły z Facebookiem

Podkupienie największych streamerów nie pomogło z budowaniu potęgi.

Nie posłuchasz już muzyki na Twitchu. Masowe bany dla streamerów

Wprowadzono nowy regulamin dotyczący wykorzystywania muzyki podczas transmisji. Efekt? Setki banów.

Konkurs Ziaja