Multimedia - Technologie

7 mitów odnośnie oferty Orange Flex - obalamy je!

2020-01-20 09:27:21 | Wrocław

Orange Flex to innowacyjna oferta w aplikacji, wprowadzona na rynek na początku maja 2019 roku. Mocno odbiega od tego, co do tej pory oferowała konkurencja. W związku z tym od początku budziła duże zainteresowanie a w ciągu kilku miesięcy narosło wokół niej wiele mitów, które postanowiliśmy poddać analizie.

Orange Flex 1. Orange Flex to oferta na kartę, która wymaga regularnych doładowań.

Orange Flex nie jest ofertą ani na abonament, ani na kartę. Oferuje nowe, rewolucyjne w telefonii komórkowej rozwiązanie, czyli popularną subskrypcję – dobrze znaną z dużych serwisów streamingowych, typu Netflix czy Spotify. Dzięki temu, pieniądze automatycznie pobierane są z karty płatniczej użytkownika, a to oznacza, że nie trzeba pamiętać o płaceniu rachunków czy regularnych doładowaniach.

2. Orange Flex to oferta tylko dla użytkowników sieci Orange

Z oferty  skorzystać może każdy, bez względu na to, z którym operatorem komórkowym związany był wcześniej. Przeniesienie aktualnego numeru lub zarejestrowanie nowego odbywa się szybko i bezproblemowo – zrobisz to w aplikacji Orange Flex za pomocą kilku kliknięć, wszystkie formalności związane z przeniesieniem załatwisz zdalnie.

3. W Orange Flex dostępna jest niewielka liczba GB

Każdy klient otrzymuje możliwość  wyboru jednego z 4 Planów komórkowych, zawierające różną liczbę  GB, od 15 aż do 100. Może więc wybrać najwygodniejszą dla siebie opcję, w zależności od potrzeb. Dodatkowo Plan można zmieniać według potrzeb, w dowolnym momencie, bez dodatkowych kosztów.

4. Wszystkie pakiety dodatkowe w Orange Flex są płatne

Music oraz Video Pass są dodatkowo płatne,  można je wykupić w aplikacji Orange Flex już od 5 zł.Social Pass, który umożliwiaja nielimitowane korzystanie z wybranych mediów społecznościowych oraz popularnych komunikatorów, jest natomiast wliczony w każdy Plan, niezależnie od jego wariantu i ceny.

5. Orange Flex nie oferuje roamingu

W każdym Planie, bez względu na jego cenę, dostępne są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci zarówno w Polsce, jak i w roamingu  w Unii Europejskiej, co skutecznie rozwiązuje problem roamingu. Natomiast wyjeżdżając poza teren UE, można dokupić atrakcyjne pakiety roamingowe, nawet jeśli jest się już na terenie danego kraju. System pakietów daje pełną kontrolę nad wydatkami i ogranicza ryzyko niespodziewanych opłat.

6.  W Orange Flex obowiązują długoterminowe umowy

W Orange Flex nie ma żadnych długoterminowych umów. Każdy klient może wybrać interesujący go Plan oraz pakiety dodatkowe a następnie dowolnie je modyfikować. Jeżeli Klient chce zrezygnować lub zawiesić sunskrypcję to robi to szybko w aplikacji, bez ponoszenia konsekwencji prawnych ani finansowych. W przypadku zawieszenia usług, Orange Flex przechowuje numer przez 6 miesięcy, w czasie których można odnowić subskypcję.

7.  Aplikacja Orange Flex jest płatna

Aplikacja Orange Flex jest bezpłatna. Można ją pobrać z AppStore oraz Google Play. Dzięki aplikacji możliwe jest przeniesienie usług lub założenie nowego numeru w Orange Flex, zarządzanie kontem, wprowadzanie do oferty zmian, dokupowanie dodatkowych usług i pakietóworaz kontakt z Doradcami poprzez czat.

 

Artykuł Partnera

fot. materiały prasowe Orange

Słowa kluczowe: oferta, zasady, działanie, cechy, funkcje
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Hyper Scape
Hyper Scape - Ubisoft prezentuje battle royale free-to-play [WIDEO]

Zobacz polski zwiastun, gameplay i poznaj cechy gry.

The Last of Us Part II
The Last of Us Part II - recenzja spoilerowa

Czy kontynuacja ideału nie jest błędem już z założenia? Okazuje się, że studio Naughty Dog miało na to konkretny pomysł.

Ghost of Tsushima
Nadciąga burza w nowym zwiastunie "Ghost of Tsushima" [WIDEO]

Gra opowiadająca o losach samuraja Jina, zadebiutuje na PlayStation 4 już 17 lipca.

Polecamy
Motorola FIRE w Polsce
Motorola FIRE w Polsce

Motorola Mobility przedstawia – Motorola FIRE. Telefon będzie dostępny w Polsce w drugiej połowie października.

Zwróć zakupioną MP3
Zwróć zakupioną MP3

Przedstawiciele Komisji Europejskiej postulują o prawo do zwrotu zakupionych drogą internetową plików muzycznych w przypadku nie spełnienia oczekiwań konsumenta

Ostatnio dodane
Hyper Scape
Hyper Scape - Ubisoft prezentuje battle royale free-to-play [WIDEO]

Zobacz polski zwiastun, gameplay i poznaj cechy gry.

The Last of Us Part II
The Last of Us Part II - recenzja spoilerowa

Czy kontynuacja ideału nie jest błędem już z założenia? Okazuje się, że studio Naughty Dog miało na to konkretny pomysł.

Konkurs Ziaja