Teatr
Wielki Finał Brave Kids

Wielki Finał Brave Kids

  • 2021-09-05, , godzina 15:00
  • 20 / 30 PLN
  • Sala Koncertowa Radia Wrocław, al. Karkonoska 10, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 45.

fot. Zuzanna Woleńska

Opis

Wyjątkowy spektakl stworzony przez młodych twórców z Polski i Europy zakończy tegoroczny festiwal Brave Kids. 5 września w Sali Koncertowej Radia Wrocław zobaczymy eklektyczną mieszankę występów cyrkowych, wokalnych, tanecznych i teatralnych. Wystąpią m.in.: Kids News Circus, Cirkusárna z Czech, Los Talleres de Teatro y Cine para Nińos y Nińas de Lombó z Hiszpanii, oraz wielokulturowe grupy mieszkające we Wrocławiu i Warszawie. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów podróży uczestników Brave Kids z zagranicy.

Ostatnio dodane
MÃłw o sobie, tylko o sobie
Połykanie emocji w nowym spektaklu Wrocławskiego Teatru Pantomimy [FOTO] Wrocław

"Mów o sobie, tylko o sobie" z muzyką na żywo do zobaczenia od 17 września.

Miasto, którego nie było KEJ-OS-THE-AT-ER Wrocław

Spektakl teatralno-cyrkowy zostanie zagrany zagramy 24 i 25 września o 19:30 w Niebieskim Namiocie KEJOS na wrocławskich Opatowicach.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.