Teatr
Kazio Sponge Show: Mikołajkowy Koncert Charytatywny

Kazio Sponge Show: Mikołajkowy Koncert Charytatywny

  • 2021-12-05, , godzina 18:00
  • 40zł
  • Wrocławski Teatr Lalek, Wrocław

Opis

Znany wrocławski gąbkowy showman Kazio Sponge wraz z Mazim (aktorem, multiinstrumentalistą, magikiem) oraz swoją matką Makowską (wiadomo) zagra wyjątkowe mikołajkowe show – po raz pierwszy na deskach WTL także dla dzieci!

Będzie familijnie, nieważne więc, czy masz lat 3, czy 103 – zapraszamy całe rodziny. Przyjdź z babcią, dzieckiem, ciocią, wujkiem, kuzynem, kanarkiem.

Zawsze chciałeś zostać Mikołajem, ale nie wiedziałeś jak? Zapraszamy na szkolenie! Kazio pomoże Ci odkryć w sobie moc Superbohatera. Bez peleryny, brody, czerwonej czapki i obcisłych gaci. Będziemy pomagać tym, którzy teraz potrzebują tego najbardziej.

Słowo od prowadzącego:

Dobra… pitu, pitu… Kupcie bilet, zjedzcie obiad, weźcie hajsy. Bankietu nie będzie, bo cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na działalność Fundacji Ocalenie. Nie mam granic, gram dla granic! Aaa – ten hajs to na licytację się przyda. Bo będzie!

-Kazio

5.12.2021 / godz. 18:00

Wrocławski Teatr Lalek, Duża Scena

wiek 3+
Bilety w cenie 40 PLN dostępne na stronie www.teatrlalek.wroclaw.pl
Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany Fundacji Ocalenie

https://ocalenie.org.pl/

Koncert obędzie się w zalecanym reżimie sanitarnym w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Widzów i wszystkich pracowników teatru. Zapewniamy, że robimy wszystko, żebyście byli u nas bezpieczni. Prosimy – przed przybyciem do teatru zapoznajcie się z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa dostępnymi na naszej stronie: https://teatrlalek.wroclaw.pl

Ostatnio dodane
Herstorie Różewicza - recenzja spektaklu Wrocław

Co o kobietach wiedział Różewicz? Oceniamy spektakl w wykonaniu studentek Akademii Sztuk Teatralnych.

Kantor. Burza spektakl
Grudniowe spektakle w Instytucie Grotowskiego [Program] Wrocław

Sprawdźcie, na co można się wybrać?

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.