Teatr
Dolnośląski Festiwal Improwizacji Teatralnej DOLi

Dolnośląski Festiwal Improwizacji Teatralnej DOLi

  • 2021-09-12
  • Impart, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 56.

fot. Zuzanna Woleńska

Opis

Trzecia edycja festiwalu improwizacji DOLi odbywać się będzie w dniach 10-12 września 2021.

Niedziela 12.09, Impart

Ostatni dzień festiwalu otworzy druga z grup wybranych w drodze konkursu w ramach „Zmieszanego i zagranego”. Następnie przedstawimy Państwu „Koszmar Aktora” - autorski format Piotra Sikory, warszawskiego improwizatora. W formacie tym aktorzy z wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol przedstawiać będą przygotowany przez siebie wcześniej tekst, mierząc się z niespodziewanymi reakcjami i odpowiedziami ze strony towarzyszących im na scenie improwizatorów. Festiwal zakończy teatr Improkracja niewystawianym wcześniej formatem „Nie ufaj nikomu”, w towarzystwie improwizatorów z całego kraju. Będzie to w pełni improwizowana, długa, fabularna historia z tajemniczym wydarzeniem w tle, wpływającym na wszystkich bohaterów.

Ostatnio dodane
MÃłw o sobie, tylko o sobie
Połykanie emocji w nowym spektaklu Wrocławskiego Teatru Pantomimy [FOTO] Wrocław

"Mów o sobie, tylko o sobie" z muzyką na żywo do zobaczenia od 17 września.

Miasto, którego nie było KEJ-OS-THE-AT-ER Wrocław

Spektakl teatralno-cyrkowy zostanie zagrany zagramy 24 i 25 września o 19:30 w Niebieskim Namiocie KEJOS na wrocławskich Opatowicach.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.