Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Omar jest wrażliwym i obdarzonym bogatą wyobraźnią pięciolatkiem. Lubi rozmawiać z kwiatami i z przedmiotami, z którymi zwykle sie nie rozmawia.

 Pewnego dnia wszystkie domy w jego mieście zaczynają się rozpadać, a niebo staje się straszne. Omar i jego tata muszą uciekać przez ocean. Ale chłopiec nie dopływa na drugi brzeg. Zamiast tego trafia do tajemniczego podwodnego świata pod opiekę potężnej Yemayi – Królowej Mórz.

I, jak to w baśni, wszystko skończyłoby się dobrze... tyle tylko, że tata Omara bardzo za nim tęskni. Stoi na brzegu i bez wytchnienia nawołuje swojego synka. Czy chłopiec wróci na ziemię? Czy też zostanie pod wodą, jak chciałaby królowa Yemaya? I co z tym wszystkim wspólnego ma Serce Oceanu?
„Yemaya – Królowa Mórz“ to baśń o sile wyobraźni, niezwykłej więzi ojca z synem i niebezpiecznym zderzeniu dwóch światów
.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na YEMAYA - Królowa mórz.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl YEMAYA - Królowa mórz (Wrocławski Teatr Lalek, Wrocław).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu YEMAYA - Królowa mórz (Wrocławski Teatr Lalek, Wrocław).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu YEMAYA - Królowa mórz (Wrocławski Teatr Lalek, Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem YEMAYA - Królowa mórz (Wrocławski Teatr Lalek, Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu YEMAYA - Królowa mórz (Wrocławski Teatr Lalek, Wrocław).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Trans-Atlantyk: nie dla "prawdziwych Polaków"
Trans-Atlantyk: nie dla "prawdziwych Polaków" Wrocław

„Trans-Atlantyk” ogląda się jak dobry pastisz, parodię współczesności. Wentyl bezpieczeństwa dla tych, którzy dość mają bogoojczyźnianej, martyrologicznej narracji fundowanej nam tak samo 50 lat temu, jak i dzisiaj.

Widziałeś kiedyś zatopione hortensje?
Widziałeś kiedyś zatopione hortensje? Wrocław

Świat, w którym wszystko dzieje się inaczej niż powinno, w którym umysł nie gra żadnej roli – „Lincz: Pani Aoi. Wachlarz. Szafa" w reżyserii Agnieszki Olsten to z pewnością lincz emocjonalny.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja