Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

W pewnym londyńskim szpitalu trwają właśnie przygotowania do tradycyjnego bożonarodzeniowego przedstawienia i corocznego zjazdu lekarzy. Główny bohater historii dr Mortimore ma na nim wygłosić przełomowy dla swojej kariery zawodowej referat. Pech chce, że tego dnia doktor dowie się o istnieniu swego nieślubnego syna, który niecierpliwie chce poznać tatę. Mortimore pędzący życie szczęśliwego żonkosia i szanowanego obywatela wymyśla niezliczone sposoby, by ukryć niewygodną prawdę. Wszystko w rodzinie to zabawna komedia omyłek, pełna kłamstw, przebieranek, nieporozumień i sytuacyjnych dowcipów.

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Wszystko w rodzinie (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Wszystko w rodzinie.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Wszystko w rodzinie (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Wszystko w rodzinie (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Wszystko w rodzinie (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Wszystko w rodzinie (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
"Nic dla mnie" na Małej Scenie Capitolu
"Nic dla mnie" na Małej Scenie Capitolu Wrocław

Wspólny projekt Sebastian Pawlaka i Daniela Pigońskiego Nic dla mnie, prosto z TR Warszawa na deski Małej Sceny Teatru Muzycznego Capitol.

Nagrodzony "Garnitur Prezydenta" premierowo we Wrocławskim Teatrze Współczesnym
Nagrodzony "Garnitur Prezydenta" premierowo we Wrocławskim Teatrze Współczesnym Wrocław

Już od 5 marca zapraszamy do Wrocławskiego Teatru Współczesnego na nagrodzoną sztukę Maliny Prześlugi "Garnitur Prezydenta". Prezentujemy zdjęcia z próby przed premierą!

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!