Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

W maju 2013 roku, przygotowując się do pracy nad "Walentiną..." realizatorzy spektaklu odbyli wyprawę na Ukrainę i Białoruś. "Puste, prawie pozbawione obecności człowieka, ciągnące się w nieskończoność płaskie przestrzenie Białorusi – relacjonuje Natalia Sołtysik – zainspirowały nas do nakręcenia materiału filmowego – doc SF – o prawdopodobnej ostatecznej zagładzie i o ostatnim bohaterze tej zagłady – samotnym człowieku, który bezskutecznie przemierza pustkowia w poszukiwaniu innego ocalałego. Potworna samotność i tęsknota doprowadzają go do szukania bliskości z tym co jest, co pozostało – z coraz bujniej pochłaniającą Ziemię przyrodą (co przecież ma miejsce na terenach Zony – pomimo skażenia i dzięki nieobecności człowieka – doszło tam do totalnego rozkwitu i rozmnożenia...). Tematem filmu jest więc próba nawiązania kontaktu z naturą. Tak, żeby – po długiej separacji – przytuliła, zagarnęła, powtórnie przyjęła do siebie...". Materiał filmowy zostanie wykorzystany w przedstawieniu.

Zdjęcia ze spektaklu

Najciekawsze zdjęcia ze spektaklu Walentina The Last Human Dog (Wrocławski Teatr Współczesny, Wrocław).

Walentina The Last Human Dog (1)

Walentina The Last Human Dog - plakat

Walentina. The Last Human Dog (14)

Walentina. The Last Human Dog  - Zdjęcie nr 1
Walentina. The Last Human Dog  - Zdjęcie nr 2
Walentina. The Last Human Dog  - Zdjęcie nr 3
Walentina. The Last Human Dog  - Zdjęcie nr 4
Walentina. The Last Human Dog  - Zdjęcie nr 5

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Walentina The Last Human Dog (Wrocławski Teatr Współczesny, Wrocław).

Twórcy spektaklu

Anna Czarnota Anna Czarnota Scenografia

Obsada spektaklu

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Walentina The Last Human Dog.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Walentina The Last Human Dog (Wrocławski Teatr Współczesny, Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Walentina The Last Human Dog (Wrocławski Teatr Współczesny, Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Walentina The Last Human Dog (Wrocławski Teatr Współczesny, Wrocław).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
Jubileusz 50-lecia pracy Krzesisławy Dubielówny
Jubileusz 50-lecia pracy Krzesisławy Dubielówny Wrocław

1 lipca 2007 r. obchodzić będziemy jubileusz 50-lecia pracy artystycznej wybitnej aktorki Teatru Polskiego – Pani Krzesisławy Dubielówny.

Ostatnia rola T. Szymkowa w Teatrze Telewizji
Ostatnia rola T. Szymkowa w Teatrze Telewizji Wrocław

W roli pułkownika Wolańskiego można zobaczyć niedawno zmarłego wrocławskiego aktora Tadeusza Szymkowa. To jego ostatnia rola w Teatrze Telewizji.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!