Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław). Sprawdź seanse.
  • Teatr Muzyczny CAPITOL , ul. Piłsudskiego 72, Wrocław
    sobota, 27 kwietnia: 17:30 (Podwórko)
    niedziela, 28 kwietnia: 16:30 (Podwórko)

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Uspokój się, jesteś w Teatrze - Seans relaksacyjny (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Wszystkie kobiety prowokatora. Premiera w Capitolu
Wszystkie kobiety prowokatora. Premiera w Capitolu Wrocław

Prowokator i mający wielkie powodzenie u kobiet brzydal będzie bohaterem najnowszej premiery Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu.

Premiera rozwichrzonej ballady
Premiera rozwichrzonej ballady Wrocław

"Jest w tym utworze coś dzikiego i nieokiełznanego. Jest to dziwna mieszanina realizmu satyrycznej obserwacji życia, połączonej z subtelną i delikatną liryką..."

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!