Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

„Zapraszamy w podróż po cyberprzestrzeni, slalom-gigant między obłąkaniem, kompleksami i fobiami. Zapewniamy emocje i adrenalinę w wysokich dawkach.

Projekt powstał z refleksji nad źródłem cyberprzemocy i strachu przed tym, co potrafi wywołać aktywność anonimowego hejtera” – tak rekomendują Trololo jego twórcy - Małgorzata Wojciechowska i Maciej Zakrzewski. Scenariusz spektaklu w całości zmontowano z internetowych postów, komentarzy i memów znalezionych w sieci.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
"2016 Dokąd?" - Lisa Gerrard i polskie gwiazdy w spektaklu Zbigniewa Preisnera
"2016 Dokąd?" - Lisa Gerrard i polskie gwiazdy w spektaklu Zbigniewa Preisnera Wrocław

Usłyszymy m.in. Lisę Gerrard, Jerzego Trelę, Beatę Rybotycką, Annę Szałapak, Edytę Krzemień oraz Jacka Wójcickiego.

"Stazione Termini" Wrocławskiego Teatru Pantomimy
"Stazione Termini" Wrocławskiego Teatru Pantomimy Wrocław

Spektakl jest pejzażem ludzkich charakterów, zróżnicowanych w swojej odrębności, a jednocześnie stanowiących pewną mikrospołeczność

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!