Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

„Zapraszamy w podróż po cyberprzestrzeni, slalom-gigant między obłąkaniem, kompleksami i fobiami. Zapewniamy emocje i adrenalinę w wysokich dawkach.

Projekt powstał z refleksji nad źródłem cyberprzemocy i strachu przed tym, co potrafi wywołać aktywność anonimowego hejtera” – tak rekomendują Trololo jego twórcy - Małgorzata Wojciechowska i Maciej Zakrzewski. Scenariusz spektaklu w całości zmontowano z internetowych postów, komentarzy i memów znalezionych w sieci.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław). Sprawdź seanse.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Studenckie teatry we Wrocławiu
Studenckie teatry we Wrocławiu Wrocław

Dzisiejsi studenci będą budować artystycznie ten teatr za kilka, kilkanaście lat. Jak go sobie wyobrażają?

Grupowa terapia śmiechem
Grupowa terapia śmiechem Wrocław

Recital Kiljana jest pełen humoru, ironii i groteski. Stanowi idealną propozycję dla każdego na jesienny wieczór, gdy mamy już dość codziennej pluchy, szarości i chłodu.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!