Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

„Zapraszamy w podróż po cyberprzestrzeni, slalom-gigant między obłąkaniem, kompleksami i fobiami. Zapewniamy emocje i adrenalinę w wysokich dawkach.

Projekt powstał z refleksji nad źródłem cyberprzemocy i strachu przed tym, co potrafi wywołać aktywność anonimowego hejtera” – tak rekomendują Trololo jego twórcy - Małgorzata Wojciechowska i Maciej Zakrzewski. Scenariusz spektaklu w całości zmontowano z internetowych postów, komentarzy i memów znalezionych w sieci.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Trololo - przesłania najjaśniejsze_capitol (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).
Ostatnio czytane
"Złamane paznokcie" w Imparcie
"Złamane paznokcie" w Imparcie Wrocław

„Złamane paznokcie. Rzecz o Marlenie Dietrich” to spektakl, będący intymnym portretem gwiazdy, która zapoczątkowała nowy wizerunek kobiety.

Teatralne gotowanie grochówki na Placu Solnym
Teatralne gotowanie grochówki na Placu Solnym Wrocław

Spektakl groteskowych sytuacji, komedii omyłek, wciągania widzów w interakcje. Już 21 września o godz. 17:00 na Placu Solnym we Wrocławiu odbędzie się pokaz pt. "ZONE VISEGRAD - Kucharz na Ostro" Teatru Formy.

Kupony i kody rabatowe
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi