Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na TEATR NA EKRANIE: RZECZ O ZAGŁADZIE MIASTA.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu TEATR NA EKRANIE: RZECZ O ZAGŁADZIE MIASTA (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl TEATR NA EKRANIE: RZECZ O ZAGŁADZIE MIASTA (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu TEATR NA EKRANIE: RZECZ O ZAGŁADZIE MIASTA (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu TEATR NA EKRANIE: RZECZ O ZAGŁADZIE MIASTA (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem TEATR NA EKRANIE: RZECZ O ZAGŁADZIE MIASTA (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu TEATR NA EKRANIE: RZECZ O ZAGŁADZIE MIASTA (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Nadchodzi Festiwal teatru ulicznego "Scena ulicy"
Nadchodzi Festiwal teatru ulicznego "Scena ulicy" Wrocław

Od 11 do 14 sierpnia Instytut Grotowskiego zaprasza na festiwal teatralny "Scena ulicy".

Teatr Improwizowany IMPROKRACJA [BILETY]
Teatr Improwizowany IMPROKRACJA [BILETY] Wrocław

Jako jedyni w tej części Polski mają w swym repertuarze autorskie, długie formy teatru improwizowanego, które ściągają na spektakle widzów chętnych budować i przeżywać z nimi historie.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!