Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Jak w zeszłym sezonie, znów zapraszamy na Czytanie na Dywanie! We wrześniu powracamy do WTORKOWEGO terminu. W każdy wtorek o 9.30 w Foyer Za Witrażem aktorzy Teatru Muzycznego Capitol będą czytać na głos fragmenty dobrej literatury dla dzieci.

REZERWACJA i dodatkowe informacje: Agnieszka Helman-Płońska, a.helman-plonska@teatr-capitol.pl tel. 71 789 04 51 lub 71 789 04 52

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Spotkanie z artystą Capitolu - Czytanie na dywanie.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Spotkanie z artystą Capitolu - Czytanie na dywanie (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Spotkanie z artystą Capitolu - Czytanie na dywanie (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Spotkanie z artystą Capitolu - Czytanie na dywanie (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Spotkanie z artystą Capitolu - Czytanie na dywanie (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Spotkanie z artystą Capitolu - Czytanie na dywanie (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Rozśpiewany Wrocław
Rozśpiewany Wrocław Wrocław

W Hali Stulecia 31 maja rozbrzmiewać będą pieśni i piosenki śpiewane przez 1500 chórzystów z Wrocławia oraz całej Polski.

Hipisie, czy ci nie żal?
Hipisie, czy ci nie żal? Wrocław

Po kilku niezbyt udanych realizacjach wrocławski Teatr Muzyczny Capitol postawił na pewniaka. „Hair" to spektakl, który trudno zepsuć, a publiczność zawsze będzie walić na niego drzwiami i oknami.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!