Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Kilka sposobów na to jak schudnąć ale zostać szcześliwym (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław). Sprawdź seanse.
  • Teatr Muzyczny CAPITOL , ul. Piłsudskiego 72, Wrocław
    wtorek, 22 stycznia: 19:00 (Inne)
    środa, 23 stycznia: 19:00 (Inne)

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Kilka sposobów na to jak schudnąć ale zostać szcześliwym.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Kilka sposobów na to jak schudnąć ale zostać szcześliwym (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Kilka sposobów na to jak schudnąć ale zostać szcześliwym (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Kilka sposobów na to jak schudnąć ale zostać szcześliwym (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Kilka sposobów na to jak schudnąć ale zostać szcześliwym (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Kilka sposobów na to jak schudnąć ale zostać szcześliwym (Teatr Muzyczny CAPITOL , Wrocław).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Projekt "Strefy kontaktu 2016" we Wrocławskim Teatrze Współczesnym
Projekt "Strefy kontaktu 2016" we Wrocławskim Teatrze Współczesnym Wrocław

Strefy kontaktu 2016 to projekt artystyczny Wrocławskiego Teatru Współczesnego wpisany w program Europejskiej Stolicy Kultury - Wrocław 2016. Patronują mu trzej wybitni artyści teatru: Helmut Kajzar, Tymoteusz Karpowicz i Tadeusz Różewicz.

Brak zdjęcia
Wspomnienie Krzysztofa Kołbasiuka

Krzysztof Kołbasiuk, aktor Teatru Polskiego zmarł nagle wczoraj w Warszawie. Miał 54 lata. Jeszcze poprzedniego wieczoru występował na deskach teatru w spektaklu „Zielona Gęś”. Śmierć aktora jest szokiem dla wszystkich jego kolegów z Teatru Polskiego.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!