Dzieje się - Teatr

W wakacje Capitol zamknięty, ale otwarty

2014-07-02 12:33:58 | Wrocław

W czasie wakacji wrocławski Teatr Muzyczny Capitol nie będzie grał żadnych przedstawień. Jednak jego drzwi pozostaną otwarte dla widzów  - codziennie na Podwórku będzie można skorzystać z darmowego wi-fi, pograć w gry planszowe, poczytać (i wymienić!) książki z punktu bookcrossingu i napić się darmowej kawy.

Podwórko będzie czynne codziennie w godzinach 12:00-19:00. W lipcu i sierpniu działać będzie również strefa relaksu (seanse o godz. 17:00  i 17:20 w dni powszednie oraz o 13:00, 13:20, 17:00 i 17:20 w weekendy). Bilety w cenie 2 zł od osoby do nabycia w punkcie informacyjnym na Podwórku teatru.

Widzowie będą mogli również umówić się na zwiedzanie niedostępnych na co dzień zakamarków teatru. Atrakcja dostępna dla grup zorganizowanych po wcześniejszym umówieniu w Biurze Obsługi Widzów, nr tel. 71 789 04 51.

Kasa biletowa będzie nieczynna do 17 sierpnia, ale w czasie wakacji bilety można kupić lub zarezerwować online na www.teatr-capitol.pl. Repertuar na wrzesień i październik już jest na stronie teatru. Zarezerwowane w czasie wakacji bilety odebrać trzeba będzie między 18 sierpnia a 6 września.

MAS

Fot. Łukasz Bera

Słowa kluczowe: teatr muzyczny capitol wrocław podwórko wakacje 2014
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Studium Ciśnień: Słuchacze koncertowo
Słuchacze Studium Musicalowego Capitol na wspólnym koncercie [FOTO] Wrocław

Studium Ciśnień w pełnej krasie. Zobaczcie zdjęcia z występów!

Męskie granie w Capitolu
Studium Ciśnień w Capitolu: zobaczcie "Męskie granie" [FOTO] Wrocław

Na Scenie Ciśnień zaprezentowały się młode, utalentowane aktorki.

Polecamy
KWIK wraca z wakacji!
KWIK wraca z wakacji! Wrocław

Zapraszamy wszystkich na zupełnie nowe improwizacje - waleczne, spontaniczne i jak zwykle nieprzygotowane!

Nadchodzi Era Wodnika
Nadchodzi Era Wodnika Wrocław

W "Erze wodnika" woda jest tworzywem w sferze optycznej i brzmieniowej bowiem instrumenty wodne stanowią scenografię spektaklu), oraz ideowej zawartej w tekstach.

Ostatnio dodane
Studium Ciśnień: Słuchacze koncertowo
Słuchacze Studium Musicalowego Capitol na wspólnym koncercie [FOTO] Wrocław

Studium Ciśnień w pełnej krasie. Zobaczcie zdjęcia z występów!

Konkurs Ziaja