Aktualności - Taniec

Zmysłowa jesień w Esens

2017-10-20 08:13:42 | Wrocław

Akademia Tańca Esens rozpoczyna nabór na nowe kursy tańca. Październik to dobry moment na rozpoczęcia nauki tańca, ponieważ już niedługo wiele uroczystości, podczas których umiejętności taneczne będą jak najbardziej wskazane, m.in Andrzejki czy Sylwester. Dlatego Esens zadbało, aby każdy znalazł coś dla siebie. Na kursy można zapisać się zarówno solo, jak i z partnerem. Wszystko zależy od upodobań i preferencji.
Poniżej oferta Akademii Tańca Esens na październikowe wieczory.

Zmysłowa jesień w Esens

Zapisy solo:

1. Twerk – kurs przeznaczony przede wszystkim dla Pań. Na tym kursie każda z kobiet nauczy się, jak wyrażać swoje emocje poprzez taniec, ponieważ jest on bardzo ekspresyjny. Taniec ten polega na potrząsaniu pośladków w rytm muzyki. Na tym kursie można wzmocnić przede wszystkim dolne partie ciała, tj. pośladki i uda.
Termin rozpoczęcia nowej grupy: 30.10, godz. 18.00

2. Hobby Taniec Towarzyski 19+ - kurs dedykowany osobom, które chcą połączyć przyjemne z pożytecznym. Instruktor podczas godzinnej lekcji uczy podstawowych kroków tanecznych tańców towarzyskich. Wszystko odbywa się w bardzo miłej atmosferze, dlatego nawet taneczny laik odnajdzie się w każdym stylu tanecznym tańca towarzyskiego.
Terminy rozpoczęcia nowej grupy: 24.10, godz. 21.00

3. Taniec użytkowy Discofox (2na1) - kurs, na którym każdy nauczy się najbardziej pożądanego tańca na wielu uroczystościach. Prosty taniec, który pozwala na dużą swobodę i improwizację na  parkiecie.
Terminy rozpoczęcia nowych grup: 24.10 godz. 18.00, 1.11 godz. 19.00.

4. Pole Dance -  świetna alternatywna dla nudnych zajęć na siłowni. Na tym kursie można nauczyć się wielu ciekawych figur na drążku pionowym, ale przede wszystkim pięknie wyrzeźbić swoje ciało, gdyż zajęcia tego typu wymagają użycia wszystkich mięśni naszego ciała. Zajęcia te maja jedynie charakter sportowy.
Terminy rozpoczęcia nowych grup:  19.10 godz. 18.00, 24.10 godz. 21.15, 28.10 godz. 13.15.

5. Latino Solo - kurs dedykowany przede wszystkim tym, którzy pomimo braku osoby towarzyszącej chcą nauczyć się podstawowych kroków tańców latynoamerykańskich.
Terminy rozpoczęcia nowych grup: 25.10 godz. 17.00, 27.10 godz. 19.00.

Dla par:
1. Hobby Taniec Towarzyski - na tym kusie każdy kursant pozna podstawowe kroki i figury tańców standardowych i latynoamerykańskich. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich par, które chcą błyszczeć na parkietach wielu okolicznościowych imprez.
Terminy rozpoczęcia nowych grup: 23.10 godz. 19.00, 1.11 godz. 18.00.

2. Taniec użytkowy Discofox (2na1) - kurs przeznaczony dla każdego, kto chce nauczyć się tańca łatwo przyswajalnego i dobrego do wykorzystania na każdej imprezie okolicznościowej. Z reguły jest on polecany kursantom, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. Łatwy, przyjemny w nauce i najlepszy na imprezę.
Terminy rozpoczęcia nowych grup: 18.10 godz. 19.00, 23.10 godz. 20.00, 26.10 godz. 21.00.

3. Salsa Cubana - na tym kursie można poznać taniec, który pozwala zapomnieć o wszelkich problemach. Kursant na tych zajęciach poznaje podstawowe kroki i figury ognistej salsy. Zajęcia są dedykowane przede wszystkim osobom, które dopiero chcą się uczyć salsy, ponieważ zajęcia są prowadzone od podstaw.
Termin rozpoczęcia nowej grupy: 25.10 godz. 21.00.

4. Bachata - kursant, zapisując się na ten kurs poznaje oprócz kroków i figur tego tańca, również jest charakterystyczną specyfikę.  Taniec ten jest bardzo zmysłowy, dlatego jest on szczególnie polecany parom, które chcą pobudzić swoje zmysły.
Terminy rozpoczęcia nowych grupy: 25. 10 godz. 20.00, 31.10 godz. 21.00.

5. Wedding dance - kurs dedykowany parom, które przygotowują się do najpiękniejszego dnia w swoim życiu. Kursanci na tych zajęciach poznają przede wszystkim dwa typy tańca : walc angielski oraz walc wiedeński. Po ukończeniu kursu każda para będzie zachwycać gości olśniewającym pierwszym tańcem.
Terminy rozpoczęcia nowych grup: 24.10 godz. 20.00, 27.10 godz. 20.00.

ip

Słowa kluczowe: kurs tańca, szkoła tańca, nauka tańca, Wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Aktywny maj w Esens
Aktywny maj w Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens w maju zaprasza do siebie na parkiety!

II OgÃłlnopolski Turniej TaÅ„ca Nowoczesnego „TOP”
II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego „TOP”

Szkoła tańca Setenta zaprasza na II edycję Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego „TOP ” dla dzieci i młodzieży.

Taniec towarzyski? Tylko w AK Esens
Taniec towarzyski? Tylko w AT Esens Wrocław

Taniec Towarzyski, idealna forma ruchu dla tych, którzy lubią się zmęczyć i jednocześnie czegoś się nauczyć.

Polecamy
reklama Nowy sezon w Akademii Tańca Esens
Nowy sezon w Akademii Tańca Esens Wrocław

Zapraszamy wszystkich po powrocie z wakacji prosto w progi Akademii Tańca Esens. Przygotowaliśmy sie do nowego sezonu bardzo pilnie ...

Casting do Cheerleaders Wrocław
Casting do Cheerleaders Wrocław Wrocław

Dołącz do grupy tancerek, na co dzień występujących na meczach koszykarskich Śląska Wrocław oraz CCC Polkowice.

Ostatnio dodane
Aktywny maj w Esens
Aktywny maj w Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens w maju zaprasza do siebie na parkiety!

II OgÃłlnopolski Turniej TaÅ„ca Nowoczesnego „TOP”
II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego „TOP”

Szkoła tańca Setenta zaprasza na II edycję Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego „TOP ” dla dzieci i młodzieży.

Kupony i kody rabatowe
Akademia Tańca Esens