Aktualności - Taniec

Taniec towarzyski? Tylko w AT Esens

Taniec Towarzyski w Esens

2018-03-29 08:26:49 | Wrocław

Taniec Towarzyski, idealna forma ruchu dla tych, którzy lubią się zmęczyć i jednocześnie czegoś się nauczyć. Na każdych zajęciach będziecie poznawać nowe tańce latynoamerykańskie lub standardowe. Dzięki takiemu urozmaiceniu na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Walc, tango, a także gorąca i namiętna rumba, to kilka z wielu tańców, które poznacie uczęszczając na ten kurs. Jedno jest pewne, aby stwierdzić czy ta forma ruchu Ci odpowiada musisz najpierw spróbować! Musisz wstać ze swojej wygodnej kanapy i pojawić się u nas razem ze swoją partnerką i partnerem. Przełamcie swoją codzienną rutynę i wykorzystajcie to, że na tym kursie możecie we dwoje dobrze sią bawić, spędzicie ciekawie i aktywnie czas w super towarzystwie. Możecie nam uwierzyć na słowo, że swojej decyzji nie pożałujecie.

Taniec towarzyski? Tylko w AK Esens

Taniec uzależnia, wystarczy spojrzeć na naszych instruktorów, by się o tym przekonać. Każdy z nich poświęcił wiele godzin na sali treningowej, by teraz wyczyniać cuda na parkiecie. Oni też zaczynali od zera, a teraz mogą pochwalić się wygranymi turniejami i licznymi nagrodami. Instruktorzy wiedzą najlepiej jakim samozaparciem trzeba się wykazać, by nie zrezygnować po pierwszym treningu. Każdy sportowiec jest Wam w stanie powiedzieć, że aby osiągnąć jakikolwiek efekt najpierw trzeba ćwiczyć i dążyć do samodoskonalenia. Pod okiem naszych instruktorów, macie taką możliwość..

Kursy z Tańca Towarzyskiego w Akademii Tańca Esens prowadzone są regularnie odkąd nasza szkoła rozpoczęła swoją działalność. Mamy grupę sportową, której uczestnicy trenują już kilka lat i obecnie biorą udział w turniejach w całej Polsce. Posiadamy także całą masę kursów na poziomie P1 lub P2, są to zajęcia, którzy już złapali “tanecznego bakcyla” i wiedzą jak nie deptać sobie po palcach. Oczywiście, to nie wszystko, co mamy do zaoferowania!
Dla wszystkich, którzy jeszcze nigdy nie mieli styczności z Tańcem Towarzyskim, a chcieliby wypróbować swoich sił, mamy zupełnie nowe grupy! Wszystko co musicie zrobić to kliknąć w link, a tam pojawią Wam się dostępne terminy oraz lokalizacje, na których takie zajęcia będą prowadzone. Mamy nadzieję, że wybierzecie coś dla siebie i niedługo spotkamy się na zajęciach u naszych dwóch super panów! Michał i Mateusz zapraszają na zajęcia!

Link do zapisów poniżej:

http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php?identyfikatorGrupy=RkTT130,GkTT158,RkTT131&filtrWszystkie=0&idPlan=20

ip

Słowa kluczowe: Akademia Tańca Esens, Esens, szkoła tańca Wrocław, Wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Esens - Open Day w Alei Bielany
Akademia Tańca Esens zaprasza na Open Day w Alei Bielany Wrocław

Będzie mnóstwo endorfin, tańca i wiele inspirujących rozmów z instruktorami.

B-Boy Kostek
15. Red Bull BC One: B-Girl Paulina i B-Boy Kostek powalczą o nagrody

Ta edycja turnieju breakingowego będzie przełomowa, a to za sprawą wprowadzenia nowej kategorii.

Kursy Tańca w Esens - sierpień 2018
Ognisty sierpień w AT Esens Wrocław

Wakacje to doskonały czas na to, aby zacząć uczyć się tańczyć, bądź nadal pogłębiać swoje umiejętności w tej dziedzinie.

Polecamy
Postaw na rozgrzewkę!
Postaw na rozgrzewkę!

Rozgrzewka, bo o niej tu mowa, nie tylko zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia kontuzji, ale także pozwala w pełni wykorzystać możliwości naszego ciała podczas zajęć.

Doskonały pierwszy taniec
Doskonały pierwszy taniec Wrocław

Wrocławska szkoła tańca Tropical Dance Studio zaprasza narzeczonych na najlepsze kursy oraz widowiskowe choreografie do pierwszego tańca.

Ostatnio dodane
Esens - Open Day w Alei Bielany
Akademia Tańca Esens zaprasza na Open Day w Alei Bielany Wrocław

Będzie mnóstwo endorfin, tańca i wiele inspirujących rozmów z instruktorami.

B-Boy Kostek
15. Red Bull BC One: B-Girl Paulina i B-Boy Kostek powalczą o nagrody

Ta edycja turnieju breakingowego będzie przełomowa, a to za sprawą wprowadzenia nowej kategorii.

Kupony i kody rabatowe
Akademia Tańca Esens