Aktualności - Taniec

Taniec towarzyski? Tylko w AT Esens

Taniec Towarzyski w Esens

2018-03-29 08:26:49 | Wrocław

Taniec Towarzyski, idealna forma ruchu dla tych, którzy lubią się zmęczyć i jednocześnie czegoś się nauczyć. Na każdych zajęciach będziecie poznawać nowe tańce latynoamerykańskie lub standardowe. Dzięki takiemu urozmaiceniu na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Walc, tango, a także gorąca i namiętna rumba, to kilka z wielu tańców, które poznacie uczęszczając na ten kurs. Jedno jest pewne, aby stwierdzić czy ta forma ruchu Ci odpowiada musisz najpierw spróbować! Musisz wstać ze swojej wygodnej kanapy i pojawić się u nas razem ze swoją partnerką i partnerem. Przełamcie swoją codzienną rutynę i wykorzystajcie to, że na tym kursie możecie we dwoje dobrze sią bawić, spędzicie ciekawie i aktywnie czas w super towarzystwie. Możecie nam uwierzyć na słowo, że swojej decyzji nie pożałujecie.

Taniec towarzyski? Tylko w AK Esens

Taniec uzależnia, wystarczy spojrzeć na naszych instruktorów, by się o tym przekonać. Każdy z nich poświęcił wiele godzin na sali treningowej, by teraz wyczyniać cuda na parkiecie. Oni też zaczynali od zera, a teraz mogą pochwalić się wygranymi turniejami i licznymi nagrodami. Instruktorzy wiedzą najlepiej jakim samozaparciem trzeba się wykazać, by nie zrezygnować po pierwszym treningu. Każdy sportowiec jest Wam w stanie powiedzieć, że aby osiągnąć jakikolwiek efekt najpierw trzeba ćwiczyć i dążyć do samodoskonalenia. Pod okiem naszych instruktorów, macie taką możliwość..

Kursy z Tańca Towarzyskiego w Akademii Tańca Esens prowadzone są regularnie odkąd nasza szkoła rozpoczęła swoją działalność. Mamy grupę sportową, której uczestnicy trenują już kilka lat i obecnie biorą udział w turniejach w całej Polsce. Posiadamy także całą masę kursów na poziomie P1 lub P2, są to zajęcia, którzy już złapali “tanecznego bakcyla” i wiedzą jak nie deptać sobie po palcach. Oczywiście, to nie wszystko, co mamy do zaoferowania!
Dla wszystkich, którzy jeszcze nigdy nie mieli styczności z Tańcem Towarzyskim, a chcieliby wypróbować swoich sił, mamy zupełnie nowe grupy! Wszystko co musicie zrobić to kliknąć w link, a tam pojawią Wam się dostępne terminy oraz lokalizacje, na których takie zajęcia będą prowadzone. Mamy nadzieję, że wybierzecie coś dla siebie i niedługo spotkamy się na zajęciach u naszych dwóch super panów! Michał i Mateusz zapraszają na zajęcia!

Link do zapisów poniżej:

http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php?identyfikatorGrupy=RkTT130,GkTT158,RkTT131&filtrWszystkie=0&idPlan=20

ip

Słowa kluczowe: Akademia Tańca Esens, Esens, szkoła tańca Wrocław, Wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Esens na grudzień 2018
Grudniowe Kursy Tańca w AT Esens! Wrocław

Akademia Tańca Esens w grudniu nie zwalnia tempa! Aktywnie wykorzystujemy ostatni miesiąc 2018 roku po to, aby z dobrą energią rozpocząć 2019 rok.

Jesień w Esens
Sensualna Jesień z Akademią Tańca Esens Wrocław

Sprawdź, co będzie tańczone w listopadzie!

Jesień w Esens
Jesienne kursy w Esens Wrocław

Pole Dance, Stretching i Joga - tego możesz nauczyć się jesienią w Akademii Tańca Esens we Wrocławiu.

Polecamy
Bezpłatne zajęcia dla studentów
Bezpłatne zajęcia dla studentów Wrocław

Klub Tańca Malwiny Piatrzyk-Nowak zaprasza na bezpłatne zajęcia organizowane z okazji przypadającego w listopadzie Dnia Studenta.

Moskiewski balet Bieriozka zaczyna trasę po Polsce
Moskiewski balet Bieriozka zaczyna trasę po Polsce

Już wkrótce wielu z nas czeka wyjątkowy, magiczny wieczór, niezwykły pokaz kobiecego piękna, wdzięku, cudownego tańca.

Ostatnio dodane
Esens na grudzień 2018
Grudniowe Kursy Tańca w AT Esens! Wrocław

Akademia Tańca Esens w grudniu nie zwalnia tempa! Aktywnie wykorzystujemy ostatni miesiąc 2018 roku po to, aby z dobrą energią rozpocząć 2019 rok.

Jesień w Esens
Sensualna Jesień z Akademią Tańca Esens Wrocław

Sprawdź, co będzie tańczone w listopadzie!

Akademia Tańca Esens