Aktualności - Taniec

Sensualna Jesień z Akademią Tańca Esens

2018-11-08 12:20:50 | Wrocław

Jesień rozgościła się na dobre, a raz z nią nadeszły długie, pochmurne wieczory. Jak można wykorzystać ten czas? Oczywiście można leżeć pod kocykiem i oglądać seriale, ale zdecydowanie lepszą opcją jest zapisanie się na jeden z naszych kursów Dlaczego? Choćby dlatego, że taniec rozwija nasz umysł, ciało i poprawia ogólne samopoczucie - co jest niezwykle ważne jesienią, gdy brakuje nam cennej witaminy D. Każdy z Nas zasługuje na dawkę endorfin i dobre samopoczucie! Dlatego Akademia Tańca Esens zaprasza do zapisów na nowe kursy. Co będzie tańczone w listopadzie?

Jesień w EsensW ofercie pojawiły się ciekawe kursy skierowane do osób chcących t ańczyć solo. Co oferujemy? Świetną propozycją dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z tańcem są zajęcia Latino Solo, k tóre przybliżą specyfikę tańców latynoamerykańskich ale równieżdzięki emocjonującej i energetycznej muzyce, wprowadzą w świat Hiszpanii, Portugalii czy Argentyny. Czego można nauczyć się na tego typu zajęciach? Podstawowych kroków tańców latynoamerykańskich, które w sposób użytkowy będzie można wykorzystać na każdej imprezie. Oprócz tego te zajęcia to świetna alternatywa dla zajęć Aerobik! Dlaczego? Dlatego, że spalasz kalorie, ucząc się tańczyć. Przyjemne z pożytecznym.

Jakie jeszcze kursy czekają? Oczywiście wiele energetycznych styli tanecznych, m.in Jamajki czyli Dancehall. Ten styl taneczny porwie każdego. Na czym polega? To styl, który jest bardzo rytmiczny i sensualny. Podczas tego tańca pracują wszystkie mięśnie - szczególnie pośladków. Dlatego jest on polecany w szczególności fanom Twerku i Reggae. Kolejną propozycją dla osób chcących nauczyć się tańczyć i popracować nad swoją koordynacją i postawą są zajęcia z Baletu dla dorosłych. Podczas zajęć każdy z kursantów nauczy się, jak pracować nad swoim ciałem i gibkością. Ten kurs to doskonała forma relaksu np. po ciężkim dniu w pracy czy na uczelni. W listopadowej ofercie nie mogło również zabraknąć kursów przeznaczonych dla par!

Aby umilić jesienne wieczory szczególnie polecamy zajęcia z Tańca Użytkowego czyli tzw. Discofox {2na1}, c zyli prosty i efektowny taniec, który swoją uniwersalnością zachwyci każdego. Dlaczego? Sprawdzi się na weselu, imprezie urodzinowej, a przede wszystkim na zbliżającym się wielkimi krokami Sylwestrze. Oprócz tego Esens w listopadzie zaprasza na iście Dominikańskie klimaty, a to wszystko za sprawą Bachaty. Taniec, który swoją subtelnością oczaruje każdego już po pierwszych zajęciach. Zajęcia na poziomie podstawowym są nastawione na czerpanie maksymalnej przyjemności z tańca i opanowaniu podstawowych kroków tanecznych. Przed zbliżającymi się Andrzejkami i wspomnianym Sylwestrem świetnym kursem aby poprawić swoje umiejętności taneczne i zapoznać się z figurami i krokami tańców standardowych i latynoamerykańskich to kurs Hobby Taniec Towarzyski. Podczas tych zajęć każdy z kursantów przede wszystkim nauczy się, jak swobodnie i z gracją poruszać się po parkiecie.

W listopadowej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kursach to koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową.

http://www.esens.com.pl/

ip

fot. materiały prasowe Esens

Słowa kluczowe: szkoła tańca, zapisy, listopad, Wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Salsa - Esens Wrocław
Warsztaty z Salsy Cubany w Akademii Tańca Esens Wrocław

Zajęcia prowadzone będą przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, dla którego taniec to prawdziwa pasja.

Esens na grudzień 2018
Grudniowe Kursy Tańca w AT Esens! Wrocław

Akademia Tańca Esens w grudniu nie zwalnia tempa! Aktywnie wykorzystujemy ostatni miesiąc 2018 roku po to, aby z dobrą energią rozpocząć 2019 rok.

Jesień w Esens
Sensualna Jesień z Akademią Tańca Esens Wrocław

Sprawdź, co będzie tańczone w listopadzie!

Polecamy
Prawa półkula, czyli emocje
Prawa półkula, czyli emocje Wrocław

„Prawa półkula” odsyła do tej części naszego mózgu, która potocznie kojarzy się z emocjami i irracjonalnymi czy intuicyjnymi zachowaniami.

Wibracje Taneczne II edycja – 05.02.2011
Wibracje Taneczne II edycja – 05.02.2011 Wrocław

Podstawową ideą programu SOLO PROJEKT jest wspieranie polskich twórców tańca w poszukiwaniach własnego języka artystycznego.

Ostatnio dodane
Salsa - Esens Wrocław
Warsztaty z Salsy Cubany w Akademii Tańca Esens Wrocław

Zajęcia prowadzone będą przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, dla którego taniec to prawdziwa pasja.

Esens na grudzień 2018
Grudniowe Kursy Tańca w AT Esens! Wrocław

Akademia Tańca Esens w grudniu nie zwalnia tempa! Aktywnie wykorzystujemy ostatni miesiąc 2018 roku po to, aby z dobrą energią rozpocząć 2019 rok.

Akademia Tańca Esens