Aktualności - Taniec

Ognisty sierpień w AT Esens

2018-08-06 08:27:56 | Wrocław

Wakacje to doskonały czas na to, aby zacząć uczyć się tańczyć, bądź nadal pogłębiać swoje umiejętności w tej dziedzinie. Dlaczego? Mamy dużo energii i więcej czasu na swoje przyjemności. Nie warto zatem dłużej zwlekać z zapisem na nowe Kursy Tańca w Esens - przecież został już tylko miesiąc wakacji. My nie próżnujemy i przygotowaliśmy kursy, które startują w sierpniu oraz mamy wiele nowości na wrzesień. Co na Was czeka na naszych parkietach ? Przede wszystkim dużo nowości tanecznych oraz kreatywni instruktorzy.

Kursy Tańca w Esens - sierpień 2018Dla tych, którzy chcą aktywnie wykorzystać ostatnie tygodnie wakacji AT Esens przygotowała wiele kursów m.in.  

Tańca Użytkowego - świetna propozycja dla każdego, kto nigdy nie miał styczności z tańcem, a chce poczuć się swobodnie na parkiecie.

Tańca Towarzyskiego - na zajęciach każdy z kursantów poznaje podstawowe korki zarówno tańców latynoamerykańskich, jak i standardowych.

Salsy Cubana - taniec podczas którego zapomina się o wszystkim. Sam taniec charakteryzuje się dynamicznym tempem wykonywania figur oraz efektownymi splotami rąk. Zajęcia są prowadzone od podstaw.

Bachaty - sensualny i ognisty taniec, który przypadnie do gustu każdemu, kto kocha tańce latynoamerykańskie. Podczas tańca partnerzy są blisko siebie. Oprócz tego ten taniec charakteryzuje się skomplikowaną pracą stóp oraz dużą ilością półkroków.

Salsy LA - czyli tzw. Salsa Liniowa, jest to najpopularniejszy styl tańczony w Polsce, dlatego nie może go zabraknąć na naszych parkietach. Jest to taniec bardzo widowiskowy oraz szybki. Cechuje się dużą ilością wielokrotnych obrotów tzw. spinów.

Latino Solo - na tych zajęciach nie potrzebujesz partnera/ partnerki. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą dobry humor i wygodne obuwie - to najważniejsze kroki do podjęcia nauki tego typu tańca. Podczas zajęć kursanci poznają podstawowe kroki tańców latynoamerykańskich, które później są wykorzystywane do tworzenia efektownych choreografii tanecznych.

Pole Dance - ten typ tańca jest coraz bardziej popularny w Polsce i ma coraz większą liczbę fanów, a to wszystko za sprawą tego, że jest nietuzinkowy, bo podczas treningów Pole Dance, można łączyć ze sobą wiele styli tanecznych oraz jest on doskonałą propozycją dla tych, którzy lubią pracować nad swoim ciałem.

Powyższe kursy rozpoczynają się w sierpniu i są prowadzone  od podstaw.

Zapraszamy również do zapoznania się kursami, które startują we wrześniu - będzie między innymi Reggaeton, Salsa Solo oraz wiele kursów Salsy Cubany prowadzonych przez rodowitego kubańczyka, naszego nowego instruktora Raynela. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej:

www.esens.com.pl

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Wrocław, szkoła tańca, kurs tańca, nauka tańca
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Salsa - Esens Wrocław
Warsztaty z Salsy Cubany w Akademii Tańca Esens Wrocław

Zajęcia prowadzone będą przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, dla którego taniec to prawdziwa pasja.

Esens na grudzień 2018
Grudniowe Kursy Tańca w AT Esens! Wrocław

Akademia Tańca Esens w grudniu nie zwalnia tempa! Aktywnie wykorzystujemy ostatni miesiąc 2018 roku po to, aby z dobrą energią rozpocząć 2019 rok.

Jesień w Esens
Sensualna Jesień z Akademią Tańca Esens Wrocław

Sprawdź, co będzie tańczone w listopadzie!

Polecamy
Studenci zatańczą zumbę by pomóc dzieciom
Studenci zatańczą zumbę by pomóc dzieciom Wrocław

W klimat tańca i spontanicznej zabawy wprowadzą uczestników najlepsi wrocławscy trenerzy.

Bezpłatne zajęcia w Klubie Tańca
Bezpłatne zajęcia w Klubie Tańca Wrocław

29 oraz 30 kwietnia Klub Tańca Malwiny Pietrzyk-Nowak zaprasza nowych Klientów na bezpłatne zajęcia z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca.

Ostatnio dodane
Salsa - Esens Wrocław
Warsztaty z Salsy Cubany w Akademii Tańca Esens Wrocław

Zajęcia prowadzone będą przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, dla którego taniec to prawdziwa pasja.

Esens na grudzień 2018
Grudniowe Kursy Tańca w AT Esens! Wrocław

Akademia Tańca Esens w grudniu nie zwalnia tempa! Aktywnie wykorzystujemy ostatni miesiąc 2018 roku po to, aby z dobrą energią rozpocząć 2019 rok.

Akademia Tańca Esens