Aktualności - Taniec

Nieprzyzwoity maj w Esens!

2017-05-12 13:07:27 | Wrocław

Mamy maj,a wszyscy wiemy, że to dobry miesiąc aby się zakochać! Gwarantujemy, że w ESENS zakochasz się przede wszystkim w tańcu, a kto wie może nowe kursy będą też szansą dla singli na poznanie drugiej połówki?Zapraszamy do zapoznania się z nową, majową ofertą. Wszystkie kursy ruszają pod koniec maja.

Tańce Towarzyskie:

Marzysz, żeby zatańczyć tak, jak w kultowej scenie „Dirty Dancing” Zapisz się na nasz kurs i przekonaj się, jak NIEGRZECZNY może być każdy taniec.

Hobby Taniec Towarzyski [23.05, godz. 21.00; 25.05, godz. 20.00, 29.05, godz. 19.00, 31.05, godz. 18.00] – kurs dedykowany wszystkim amatorom Tańca Towarzyskiego. Na tych zajęciach duży nacisk kładzie się na naukę tańców standardowych tj. walc wiedeński, walc angielski, foxtrot, ale nie może również zabraknąć tańców latynoamerykańskich, np. samba, cha cha, rumba. Zajęcie te są nastawione przede wszystkim na dobrą zabawę i na czerpanie maksymalnej radości z tańca.


Wedding Dance [20.05, godz. 12.00; 29.05, godz. 20.00; 30.05, godz. 21.00; 31.05, godz. 18.00] – propozycja dla wszystkich par, które przygotowują się do swojego najważniejszego dnia w życiu. Na kursie prowadzona jest przede wszystkim nauka dwóch tańców: walca angielskiego oraz wiedeńskiego.

Taniec Użytkowy (2 na 1) Discofox [27.05, godz. 14.00; 29.05, godz. 20.00] – świetna propozycja dla wszystkich, którzy przygotowują się do uroczystości rodzinnej/ imprezy i chcą zabłysnąć prostym, ale efektownym tańcem. Ten taniec jest idealny do tańczenia przy każdej muzyce, dlatego ucząc się go mamy pewność, że na pewno się to przyda.

Zajęcia Solo:

Chcesz nauczyć się tańczyć, ale nie masz partnera/partnerki? Żaden problem. Zapisz się na zajęcia solo i rozkoszuj się każdym krokiem.

Latino Solo [23.05, godz. 20.00; 25.05, godz. 21.00; 29.05, godz. 18.00] – zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którym w duszy grają gorące nuty. Na te zajęcia nie trzeba  zapisywać się z parterem.  Na kursie można poznać podstawowe kroki takich tańców jak: samba, rumba czy jive.

Pole Dance [25.05, godz. 20.00; 26.05, godz. 18.00; 27.05, godz. 13.00] – kurs przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy chcą pracować nad swoja sylwetką i zrzucić zbędne kilogramy. Na kursie duży nacisk kładzie się na poprawę kondycji, wzmacnianie i wymodelowanie ciała oraz na poprawę kondycji ruchowej. Ciało nabiera siły, gibkości i elastyczności, co bardzo pozytywne wpływa na samopoczucie i nastrój.

Taniec Użytkowy (2 na 1) Discofox 19+ oraz Hobby Taniec towarzyski 19+ [20.05, godz. 13.00; 31.05, godz. 20.00] – kursy, o których już była mowa wyżej. Zajęcia są dedykowane osobom, które chcą nauczyć się tańca w parze, a nie mają partnera/partnerki. Na tego typu kursie prócz nauki tańca można również poznać sporo ciekawych osób, które poszukują swojej drugiej połówki.

Flamenco [23.05, godz. 17.00]– kurs przeznaczony dla wszystkich  którzy chcą poznać ten tajemniczy, oryginalny  i niezwykle głęboki w przekazie taniec.  Zajęcia mają za zadanie obudzić kobiecość, odwagę i radość, która płynie z tego sensualnego i majestatycznego tańca.

Sexy Dance [30.05, godz 20.00] – zajęcia, na których każda kobieta nie tylko poplotkuje z koleżankami, ale przede wszystkim spali sporo kalorii.  Na kursie dużą rolę przywiązuje się do przełamywania oporów fizycznych oraz mentalnych. Kobiety pracują nad budowaniem pewności siebie. Kurs jest prowadzony za zamkniętymi drzwiami, dlatego każda z uczestniczek czuje się komfortowo. Zajęcia są przeznaczone dla pań w każdym wieku.

Joga [27.05, godz. 12.00] – zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą się odstresować i poznać jak wielkie są zależności między ciałem i umysłem. Na kursie oprócz figur nauczysz się przede wszystkim
 
Już wkrótce zajęcia z ZOUK oraz Bachata - sprawdź dostępność terminów. Dopisz się do trwających zajęć z Salsa Cubana.

ip

Słowa kluczowe: esens, szkoła tańca, kursy tańca, szkoła tańca Wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Aktywny lipiec w Akademii Tańca Esens
Aktywny lipiec w Akademii Tańca Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens zaprasza w lipcu na wiele nowości

Aktywny maj w Esens
Aktywny maj w Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens w maju zaprasza do siebie na parkiety!

II OgÃłlnopolski Turniej TaÅ„ca Nowoczesnego „TOP”
II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego „TOP”

Szkoła tańca Setenta zaprasza na II edycję Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego „TOP ” dla dzieci i młodzieży.

Polecamy
Beloud Summer Dance Academy
Beloud Summer Dance Academy

Zapraszamy na 10-dniowe Letnie Warsztaty Taneczne z Sempre&Beloud Dance Academy w Murzasichle/Zakopanem 2011.

reklama Jak zorganizować udaną imprezę?
Jak zorganizować udaną imprezę? Wrocław

Doborowe towarzystwo nie zawsze jest gwarantem udanej imprezy. Co jeśli sytuacja mieszkaniowa nie pozawala nam na zaproszenie dużej liczby przyjaciół?

Ostatnio dodane
Aktywny lipiec w Akademii Tańca Esens
Aktywny lipiec w Akademii Tańca Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens zaprasza w lipcu na wiele nowości

Aktywny maj w Esens
Aktywny maj w Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens w maju zaprasza do siebie na parkiety!

Kupony i kody rabatowe
Akademia Tańca Esens