Aktualności - Taniec

Jesienne kursy w Esens

2018-10-24 11:03:07 | Wrocław

Jesień rozgościła się u nas na dobre. Razem z jesiennym wiatrem, deszczem nachodzi nas większa ochota na spędzanie wieczorów przed telewizorem, pod kocem i z kubkiem ciepłego kakao! Ale... jesień nie musi (ba! nawet nie może) być monotonna! Spędź wieczory z Akademią Tańca Esens i przekonaj się, jak wiele radości i ogromnej satysfakcji daje aktywność fizyczna, a przede wszystkim taniec. Co polecamy dla Was w te długie wieczory?

Jesień w Esens
Pole Dance - ta dyscyplina ma coraz większe grono fanów! Dlaczego? Ponieważ dzięki niej nie tylko zbawiennie wpłyniesz na swoje ciało, ale poprawisz swoją koordynację ruchową, wytrzymałość, a przede wszystkim nauczysz się szybko, pokonywać swoje granice. W Pole Dance nie ma rzeczy niemożliwych. Kształtując sylwetkę - kształtujesz charakter.
          
Stretching - zajęcia, które dadzą ukojenie Twoim mięśniom! Podczas zajęć nauczysz się  jak prawidłowo wykorzystywać ciężar swego ciała do budowania sylwetki oraz, jakie ćwiczenia wykonywać przed i po treningu, aby prawidłowo funkcjonowały mięśnie. Stretching to idealna propozycja dla wszystkich zapracowanych, którzy podczas treningu chcą nie tylko ćwiczyć swoje ciało,ale także znaleźć ukojenie w aktywności fizycznej.
          
Joga
- idealna forma zajęć dla każdego, kto szuka wyciszenia po ciężkim dniu w pracy czy na uczelni. Głównym celem zajęć jest wyciszenie ciała i umysłu  poprzez stosowne ćwiczenia oparte na oddechu. Zajęcia dedykowane są zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym.
       
Powyższe propozycje to tylko część atrakcji czekających na Was w Esens! Zapraszamy również na zajęcia z Tańca Użytkowego {Discofox 2 na 1}, Tańca Towarzyskiego, Bachaty czy Flamenco! Podczas tego typu wysiłku tracicie nie tylko zbędne kilogramy - o które nietrudno w sezonie jesienno-zimowym, ale przede wszystkim zdobywacie taneczne umiejętności, które mogą być wykorzystywane podczas zbliżających się imprez tanecznych, tj. Halloween, Andrzejki, czy Sylwester!
     
Odwiedź naszą stronę internetową http://www.esens.com.pl/ i spędź tę jesień z nami na parkiecie - zainspiruj siebie i innych tańcem.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Akademia Tańca, Wrocław, Szkoła tańca, joga, Pole Dance, stretching
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Jesień w Esens
Sensualna Jesień z Akademią Tańca Esens Wrocław

Sprawdź, co będzie tańczone w listopadzie!

Jesień w Esens
Jesienne kursy w Esens Wrocław

Pole Dance, Stretching i Joga - tego możesz nauczyć się jesienią w Akademii Tańca Esens we Wrocławiu.

Studencki październik w AT Esens
Studencki październik w AT Esens Wrocław

Nauka Tańca Użytkowego, czy Towarzyskiego, nie musi być trudna i droga!

Polecamy
Weź udział w międzynarodowym obozie tanecznym
Weź udział w międzynarodowym obozie tanecznym

Tego lata w Krakowie odbędzie się kolejna edycja największego w Europie, międzynarodowego obozu tanecznego Fair Play Dance Camp | Worldwide Dance Event 2014.

Przyjdź bez partnera, nauczą Cię tańczyć w parze!
Przyjdź bez partnera, nauczą Cię tańczyć w parze! Wrocław

Chcesz się nauczyć tańczyć w parze, ale nie masz ku temu skłonnego partnera/partnerki?

Ostatnio dodane
Jesień w Esens
Sensualna Jesień z Akademią Tańca Esens Wrocław

Sprawdź, co będzie tańczone w listopadzie!

Jesień w Esens
Jesienne kursy w Esens Wrocław

Pole Dance, Stretching i Joga - tego możesz nauczyć się jesienią w Akademii Tańca Esens we Wrocławiu.

Konkurs Ziaja
Akademia Tańca Esens