Sztuka
Similar

Similar

  • 2018-02-23, , godzina 18:00, do 2018-03-26
  • wstęp wolny
  • CaféTHEA, Przejście Żelaźnicze 4, Wrocław

Opis

Wystawa czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–16:00 oraz pół godziny przed rozpoczęciem wydarzeń odbywających się w Przejściu Żelaźniczym. Informacja o zwiedzaniu wystawy dostępna w Sekretariacie Instytutu Grotowskiego i CaféTHEI. 

SIMILAR

Bohaterami tego długoterminowego cyklu fotograficznego są manekiny sklepowe, które choć wzorowane na ludziach, przyciągają wzrok swoją surrealistyczną i unikalną formą. Wystrojone, przemienione, abstrakcyjnie nierealne walczą o zwrócenie ludzkiej uwagi. Wykonane w Polsce, Austrii, Włoszech i Francji czarno-białe fotografie są rejestracją i interpretacją wykreowanego w ten sposób świata.

EDGAR DE PORAY

Fotograf oraz operator polskiego pochodzenia. Specjalizuje się głównie w fotografii portretowej, teatralnej, kreacyjnej oraz fotografii mody. Jako operator tworzy filmy reklamowe i promocyjne, klipy muzyczne oraz krótkie formy filmowe.

Jako fotograf, reżyser światła lub operator wielokrotnie współpracował z Teatrem Wielkim w Warszawie, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Polskim w Warszawie, Teatrem Nowym w Poznaniu, Teatrem Współczesnym w Szczecinie, Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Teatrem Współczesnym we Wrocławiu, Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu, Teatrem im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, Teatrem Ad Spectatores we Wrocławiu, Teatrem VI Piętro w Warszawie oraz festiwalem Avant Art.

Ostatnio dodane
Letni Festiwal Operowy
Podsumowanie Letniego Festiwalu Operowego 2018

Wydarzenie zebrało aż 8,5 tys. widzów!

fot. Krzysztof Zatycki
Brave Festival 2018: spotkanie medialne za nami [ZDJĘCIA] Wrocław

Poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących 13. edycji festiwalu.

Kupony i kody rabatowe