Sztuka
Playmobil - interaktywna wystawa w Magnolia Park

Playmobil - interaktywna wystawa w Magnolia Park

  • 2018-07-09, do 2018-08-31
  • wstęp wolny
  • Magnolia Park, Legnicka 58, Wrocław

Opis

Zabawki PLAYMOBIL, które od ponad czterdziestu lat stanowią nieodłączny element zabaw i wspierania rozwoju dzieci na całym świecie, teraz dostępne są w Magnolia Park. Otwarciu jedynego takiego sklepu w Europie towarzyszy również niepowtarzalna wystawa. Na parterze obok sklepu Empik pojawiło się 10 dużych figur ze świata PLAYMOBIL.

Poczuj się jak król lub walcz jak rycerz!

Figury PLAYMOBIL, które stanęły w Magnolia Park mierzą 150 cm wysokości. Są wśród nich bohaterowie z przeszłości: ujęci w historyczną scenerię rycerze i król. Współczesne zawody, w które dzieci chętnie wcielają się w trakcie zabaw, reprezentuje m.in. pani weterynarz
i farmerzy.

Stworzony na potrzeby wystawy plac zabaw PLAYMOBIL to również interaktywne gabloty z ruchomymi elementami. Podświetlone i szczegółowo wyeksponowane przedstawiają światy, które fascynują każde dziecko: stadninę koni, las wróżek, teren zawładnięty przez dinozaury
i taki, na którym misję spełniają agenci do zadań specjalnych.

Kącik do zabawy i weekendowe konkursy    
Wystawa PLAYMOBIL umożliwia również maluchom wspólną zabawę - na specjalnie do tego przygotowanych stolikach i pufach dzieci mogą skorzystać z dodatkowych materiałów i puścić wodze fantazji, wcielając się w różnorodne role.  W każdy weekend trwania wystawy (do końca wakacji) maluchy będą też miały okazję uczestniczyć w grach i konkursach pod opieką animatorów. Do zabawy z PLAYMOBIL zaprasza operator sklepu i partner wystawy, Wyspa Szkrabów – największa w Polsce franczyzowa sieć sklepów z zabawkami, należąca do firmy Rekman Sp. z o.o., lidera dystrybucji gier i zabawek.

- Jako laureaci rankingu na najbardziej przyjazną dla rodziców z dziećmi galerię skupiamy się na poszerzaniu naszej oferty o sklepy, które przysłużą się edukacji najmłodszych. Wielokrotnie nagradzane i doceniane przez pedagogów zabawki systemowe PLAYMOBIL powstały właśnie z myślą o wspomaganiu rozwoju dziecka, pobudzaniu wyobraźni i umiejętności współpracy. Cieszymy się, że to właśnie u nas dzieci zobaczą tę wyjątkową wystawę - mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Ostatnio dodane
Letni Festiwal Operowy
Podsumowanie Letniego Festiwalu Operowego 2018

Wydarzenie zebrało aż 8,5 tys. widzów!

fot. Krzysztof Zatycki
Brave Festival 2018: spotkanie medialne za nami [ZDJĘCIA] Wrocław

Poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących 13. edycji festiwalu.

Kupony i kody rabatowe