Sztuka
Dwoistość świata / Dualitatem Mundi

Dwoistość świata / Dualitatem Mundi

  • 2019-07-06, , godzina 19:00, do 2019-08-30
  • wstęp wolny
  • Klub Pod Kolumnami, pl. św. Macieja 21, Wrocław

Opis

Klub Pod Kolumnami zaprasza na drugą, z cyklu „mrocznych”, wystawę pod szyldem strony Ciemna Strona Sztuki. Tym razem artyści pokażą podwójną naturę świata. Sacrum i Profanum, Sen i Jawę będziemy mogli skonfrontować podczas Nocy i Dni z Dobrem i Złem, Czernią i Bielą dochodząc w końcu do Mężczyzny i Kobiety. A to zaledwie początek intrygującej zabawy z obrazem...

Ciemna Strona Sztuki skupia twórców, którzy swoje prace opierają głównie na emocjach, często skrajnych i niełatwych w odbiorze, lub wywołujących takie emocje u odbiorcy. Podczas każdej wystawy prezentowane są obrazy autorów tworzących swoją wizję tematu w dowolnej technice.

Poprzednia wystawa Ciemnej Strony Sztuki wywołała zachwyt ogromnej rzeszy zwiedzających jak i wiele kontrowersji. Jak będzie tym razem? Dowiemy się 6 lipca po godzinie 19.00. W wystawie uczestniczy trzydziestu dwóch autorek i autorów.

Swoje prace zaprezentują: Grzegorz Kochaniec, Sebastian Moń, Piotr Baćko, Jacek Jędral, Maria Danielak, Magdalena Kułak, Agnieszka Skatuła, Łukasz Szymerkowski, Krzysztof Iwin, Wojciech Zwoliński, Joanna Jankowska, Mirosław Iskra, Paula Golemo, Rafał Krzemiński, Arkadiusz Masalski, Cezary Skoczeń, Zbigniew Oporski, Justyna Koziczak, Basia Kruczek, Ewa Kowalik, Michał Barfrog, Błażej Kaczmarek, Pamela Jaworska, Paweł Miksiewicz, Victoria Morphine, Weronika Szczepańska, Tomasz Bartosik, oraz gościnnie z zagranicy Natalia Drepina z Rosji, Ade Santora z Indonezji, Barbara Bezina z Brazylii, Manerva Tau z Turcji.

Ostatnio dodane
Gabinet - instalacja
"Gabinet" - instalacja multimedialna pod Halą Stulecia we Wrocławiu [WIDEO] Wrocław

Do zobaczenia będzie instalacja artystyczno-filmową, zaprezentowana w formie trzyczęściowego konteneru-labiryntu.

Rusza nabór na warsztaty fotograficzne FOTONY

Warsztaty skierowane są dla osób, które interesują się tradycyjną fotografią analogową i rzemiosłem.